Rygos oro uosto vadovas: Vilnius neįstengs stipriai konkuruoti su Ryga

Oro uostas
Oro uostas
  © Vytenis Petrošius
BNS
2010-02-02 16:50

Rygos oro uosto valdybos pirmininkas Krišjanis Peteras pareiškė, jog nauja Vilniaus oro uosto tarifų nuolaidų politika netaps panacėja – ji nepadės iškilti taip sparčiai, kaip tai anksčiau pavyko Rygos oro uostui.

„Visų pirma, mūsų geografinė padėtis geresnė. Antra, panašu, kad Vilniaus oro uosto paslaugų krepšelis tebėra brangesnis nei Rygos“, – interviu BNS sakė K.Peteras.

Anot jo, šių dviejų oro uostų statusai šiuo metu gerokai skiriasi.

„Tai lyg dvi parduotuvės – maža ir didelė, kurių galimybės pasiūlyti nuolaidų smarkiai skiriasi. Mes siūlome 70 tiesioginių skrydžių, menkesnis konkurentas – maždaug 20. Tai nepalyginama. Be to, daug ką pasako tai, kad skrydžiai į Rygą yra vieni populiariausių tiek iš Vilniaus, tiek ir iš Talino oro uostų“, – pareiškė Rygos oro uosto vadovas.

K.Peteras pabrėžė, jog nereikia pamiršti ir Rygos oro uosto plėtros planų: jei juos pavyks įgyvendinti, jo konkurentai Baltijos šalyse liks toli toli. Jau dabar Ryga aptarnauja beveik dukart daugiau keleivių nei Vilnius ir Talinas drauge.

„Kita vertus, varžybos nesibaigė – laimėtojo taurę turime ne amžiams“, – pridūrė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.