„Ryanair“ domisi plėtra į kitus šalies oro uostus

Ryanair
Ryanair
  © Andrius Vaitkevičius
Alfa.lt
2010-02-02 14:59

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis susitiko su į ministeriją atvykusiu Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ atstovu, atsakingu už maršrutų plėtrą. Susitikimo metu aptartos skrydžių bendrovės veiklos perspektyvos Lietuvos oro uostuose.

Pigių skrydžių bendrovės atstovas ministerijos vadovybei pristatė „Ryanair“ planus dėl tiesioginių skrydžių plėtros iš Kauno oro uosto, domėjosi galimybėmis dirbti ir kituose Lietuvos oro uostuose.

„Tiesioginio oro susisiekimo iš Lietuvos oro uostų su Europos miestais galimybės didėja. Matome, kad mūsų jau įgyvendintos priemonės ir planai padeda efektyvinti šalies oro uostų darbą ir pritraukti skrydžių bendroves, kurios plečia skrydžių krypčių geografiją ir svarsto tolesnius plėtros planus. Oro bendrovės mato perspektyvas dirbti šalies oro uostuose“, – sakė E. Masiulis.

Pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ šiandien pranešė, jog nuo ateinančio pavasario pradės skraidyti iš Kauno oro uosto į Bristolį (Jungtinėje Karalystėje). Šiuo metu „Ryanair“ iš Kauno oro uosto skraido 7 kryptimis.