Skaitytojo tema: naujasis dviaukštis traukinys nuolat genda

Dviaukštis traukinys
Dviaukštis traukinys
Alfa.lt
2010-01-13 12:57

Naujasis modernus dviaukštis elektrinis traukinys, „Lietuvos geležinkeliuose“ pradėtas naudoti 2008 metų gruodį, šio antradienio vakarą jau nebegalėjo pasiekti kelionės tikslo. Apie tai redakcijai pranešė skaitytojas Ernestas Lukoševičius.

15 val. 30 min. iš Kauno geležinkelio stoties pajudėjęs naujasis 1 ir 2 klasių vagonų elektrinis traukinys Kaunas–Vilnius dėl gedimo, nepraėjus nė 15 minučių nuo kelionės pradžios, sustojo tarp Amalių ir Kaunas-1 laikinosios stoties. Traukinys, nuvažiavęs vos kelis šimtus metrų nuo laikinosios geležinkelio stoties, nebegalėjo tęsti kelionės.

Po pusvalandžio laukimo traukinio konduktorius pranešė keleiviams, jog traukinį iki Palemono nutrauks netrukus atvyksiantis lokomotyvas. Traukiniu važiavo maždaug 60 keleivių, iš kurių 4 keliavo į Sankt-Peterburgą. Dar po pusvalandžio traukiniui pajudėjus link Palemono vis dar nebuvo žinoma, ką jiems pasiūlyti. Lokomotyvas traukinį nutraukė į Palemono stotį, kur jis ir liko stovėti.

Palemono traukinių stotyje reikėjo laukti 10 minučių. Buvo girdėti piktų keleivių kalbos, jog kažkur traukinyje sklido įtartinas kvapas ir nieko nebuvo daroma, kol traukinys nebegalėjo važiuoti, ir po kelių minučių traukinyje nebebuvo elektros. Konduktoriaus ir keleivio pokalbyje apie tai, kas nutiko traukinyje, buvo daug vulgarių žodžių. O keletas palemoniškių teigė šį traukinį čia matantys jau ne pirmą kartą sugedusį.

Keleiviai buvo susodinti į kitą 3 klasės Kaunas–Vilnius traukinį, vykusį visa valanda vėliau nei naujasis traukinys. Už klasių skirtumą pinigai buvo grąžinti traukinių stoties kasose.