Kurtiesiems – daugiau nei 1 mln. litų premija

Premjeras įteikia čekį kurtiesiems
Premjeras įteikia čekį kurtiesiems
  © Rokas Medonis

Lietuvos kurtieji sportininkai iš Vyriausybės rūmų antradienį išėjo nešini tokiu „sunkiu“ čekiu, kokio dar negavo nė viena kita delegacija. Premjeras Andrius Kubilius kurčiųjų delegacijai įteikė daugiau nei 1 mln. litų čekį.

Tokį atlygį kurtieji gavo už medalius, iškovotus šiemet vykusiose XXI kurčiųjų žaidynėse. Medalius iškovojo 37 sportininkai, įskaitant 24 krepšininkus, kurie iš viso pasidalins 1 mln. 240 tūkst. litų.

„Dėkoju už nuostabias džiaugsmo akimirkas, kurias mums padovanojote. Jos parodė, jog šiuos metus lydėjo ne vien problemos, bet ir ambicijos, sėkmė, pasiryžimas siekti gerų rezultatų. Linkiu ir toliau neprarasti pasitikėjimo savimi ir tikėjimo, kad galima pasiekti labai daug“, – sveikindamas nugalėtojus sakė Ministras Pirmininkas.

Dar 70 tūkst. litų skirta „Žuvėdros“ šokių kolektyvui, kuris iškovojo Europos čempionato auksą ir pasaulio čempionato sidabrą.

„Neveltui sakoma, kad sportininkai – geriausi ambasadoriai, – teigė apdovanojimų ceremonijoje dalyvavęs laikinais Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) vadovas Ritas Vaiginas. – Šiemet sportininkai padarė viską, kad Lietuvos vardas skambėtų garsiai. Krizė neaplenkė ir Lietuvos. Fenomenas, bet šiais metais iškovojome daugiausiai medalių per visą nepriklausomybės laikotarpį – beveik 450“.

Apdovanojimus iš Premjero rankų taip pat atsiėmė sporto veteranai, Lietuvos kurčiųjų sportininkų treneriai ir delegacijų nariai.

 

Kurtiesiems – daugiau nei 1 mln. litų premija

Premjeras įteikia čekį kurtiesiems
+5