„Triumfo arkos“ nugalėtoja – Ona Kolobovaitė

Ona Kolobovaitė
Ona Kolobovaitė
  © Tomas Vinickas

Nuo rudens sezono klasikinės muzikos gerbėjus džiuginęs LTV muzikinis projektas „Triumfo arka“ šiandien žengė į didijį finalą. Iš didelės gausybės projekte dalyvavusių atlikėjų, finalą pasiekė tik Ona Kolobovaitė, Marta Lukošiūtė, Joana Gedmintaitė ir Kristina Zmailaitė.

Finaliniame koncerte pasirodžiusias atlikėjas vertino Virgilijus Noreika, Vytautas Juozapaitis, Gytis Padegimas, Sigutė Stonytė ir Zita Kelmickaitė.

Pirmoji scenoje pasirodė Marta Lukošiūtė, kuri atliko Čio Čio San ariją iš Džakomo Pučinio operos „Madama Butterfly“. „Marta maloniai stebina“, – džiaugėsi G. Padegimas. O TV ir radijo laidų vedėja Z. Kelmickaitė juokėsi, kad mergina kaip atidarė burną projekto pradžioje, taip jos ir neuždarė.

Antroji Maricos čardašą iš Imrės Kalmano operetės „Grafaitė Maurica“ atliko Kristina Zmailaitė. „Labai vertinu jūsų profesionalumą, esate labai natūrali“, – pagyrų negailėjo S. Stonytė. Priešingai nei ji, Z. Kelmickaitė teigė, kad tokios Kristinos dar nematė. „Jūsų balsas buvo plokštokas“, – teigė komisijos narė.

J. Gedmintaitė publikai dovanojo Elenos bolero iš Džiuzepės Verdžio operos „Sicilijos mišparai“. „Mano galva, tai buvo šūkis į dešimtuką“, – simpatijų atlikėjai neslėpė V. Juozapaitis.

Mažajame finale paskutinė scenoje pasirodė O. Kolobovaitė, kuri atliko Džildos ariją iš operos „Rigoletas“. „Ona bus gera dainininkė, nes savo balsą sugeba sušildyti širdimi“, – savo studentę gyrė S. Stonytė.

Susumavus komisijos balus po pirmojo turo paaiškėjo, kad daugiausiai jų gavo Joana (94) ir Ona (96). Žiūrovai šiuos skaičius dar labiau užtvirtino. 4036 balsus jie skyrė Joanai, o 4610 – Onai.

J. Gedminaitė ir O. Kolobovaitė atliko dar po vieną kūrinį, po kurių paaiškėjo, kas laimėjo auksinio balso konkursą „Triumfo arka“. Žiūrovų ir komisijos sprendimu, 18 tūkst. litų gavo ir pergale džiaugėsi Ona Kolobovaitė.

 

 

 

„Triumfo arkos“ nugalėtoja – Ona Kolobovaitė

Ona Kolobovaitė
+20