„Muzikos akademijos“ mediumas: užkariauta gerbėjų net egzotiškose šalyse

Muzikos akademija
Muzikos akademija
LNK
2009-10-30 15:34

Šį šeštadienį įpusėja populiarus LNK šou „Muzikos akademija“ – praėjo lygiai pusė projekto laiko. Šią sukaktį jaunieji dainininkai ir žiūrovai kviečiami atšvęsti šokiruojančioje helovino fiestoje.

LNK eteryje praūžė 10 „Muzikos akademijos“ laidų. Tai – daugiau nei 25 valandos tiesioginio eterio ir gyvo dainavimo. Žiūrovai išgirdo daugiau nei 150 dainų. Dalis iš jų, pavyzdžiui, Kafkos „Galbūt“, Eglės „Sugrįžk pas mane“, Onsos „Pakabink“ ar Rūtos „Pasislėpt už meilės“, tapo hitais.

Kas šeštadienį „Muzikos akademiją“ pamato 820 tūkstančių televizijos žiūrovų. Per du mėnesius šou jau stebėjo 2,2 milijono žmonių.

Savo jėgas scenoje išbandė, talentą atskleidė, tūkstančius gerbėjų užkariauti mėgino15 jaunų dainininkų. Šešiems iš jų žiūrovų sprendimu teko pasitraukti iš šou.

Kovą dėl geriausiojo vardo toliau tęsia vienareikšmiškos šou lyderės Rūta ir Eglė, taip pat Arielė, Kafka, Nerijus, Onsa, Giedrė ir naujokė Justina. Nauji talentai į šou ateina kiekvieną šeštadienį.

„Muzikos akademijos“ scenoje dainuoja ne tik pradedantieji – jiems pavyzdį rodo šalies pop žvaigždės. Per du mėnesius MA scenoje pasirodė per 15 scenos įžymybių: Natalija Zvonkė, Violeta ir Vilius Tarasovai, Radži, Rosita Čivilytė ir kiti. Žvaigždės ir „Muzikos akademijos“ dalyviai užfiksuoti daugiau nei 1500 nuotraukų.

Sukurti trijų „Muzikos akademijos“ dalyvių – Eglės, Rūtos ir Kafkos – gerbėjų klubai. Internetiniuose šių dainininkų forumuose - tūkstančiai pranešimų, diskusijų, vertinimų ir pagyrimų šiems dalyviams.

Šou gerbėjai buriasi ir socialiniame tinklapyje „Facebook“. Vos per savaitę čia užsiregistravo keli šimtai projekto fanų. Tarp jų galima rasti ir egzotiškų šalių gyventojų: šou naujienas šiame tinklapyje seka, nuotraukas žiūri, dalyvius vertina ir jų dainų klausosi gerbėjai iš Malaizijos, Tailando, Turkijos ir Izraelio.

Jiems ir visiems kitiems šį šeštadienį žadama šokiruojanti helovino fiesta. Onsa persikūnys į išblyškusį personažą Pūlinį, Arielė gąsdins raganos snukiu, Kafka taps puolusiu angelu, o Atas siurbs kraują iš kolegų vampyro dantimis. Ir tai – dar ne viskas.

Įpusėjusi „Muzikos akademija“ – šeštadienį, 19 val., tiesiogiai per LNK.