Buvusi BBC prodiuserė „Teletabius“ kūrė apsvaigusi nuo narkotikų

Sarah Graham
Sarah Graham
Alfa.lt
2009-10-28 09:23

Buvusi BBC prodiuserė atskleidė savo darbo televizijoje užkulisius, rašo Dailymail.com.

Sarah Graham, kuri dirbo „Children BBC“, „Radio 5” ir „Channel 4“, teigia, kad narkotikų vartojimas televizijoje yra įprastas dalykas, todėl keistas televizijos laidų vedėjų elgesys dažnai yra jų priklausomybės nuo cheminių medžiagų požymis. Moteris pasakoja, kad pirmą jos darbo BBC dieną jai buvo pasiūlyta kokaino per naktinę pamainą. Ji teigė, kad jos bendradarbiai turėjo ilgą narkotikų vartojimą patirtį, įskaitant tokius narkotikus kaip krekas ir heroinas.

40-erių S.Graham sakė: „Pačią pirmą mano darbo BBC naktį prodiuseris ir laidos vedėjas manęs paklausė, ar nenorėčiau eiti į tualetą ir pauostyti kokaino.“ Ji pridūrė, kad „tam tikras kitose darbovietėse netoleruotinas narkotikų sukeltas elgesys BBC buvo laikomas kaip išskirtinės asmenybės ir talento požymis“.

Net vaikiški animaciniai filmai „Teletabiai“ ir „Big Mazzy“ šioje studijoje buvo kuriami apsvaigusių darbuotojų. Nenuostabu, kad daugumai šis serialas iškart priminė narkomanų haliucinacijas. 2007 m. Lenkijos valdžia nusprendė, kad „Teletabiai“ - keturios ryškiaspalvės būtybės - propaguoja homoseksualizmą.