Kas laimės „Muzikos akademiją“?

„LNK Muzikos akademija“
„LNK Muzikos akademija“
  © LNK
Alfa.lt
2009-10-15 15:41

LNK muzikinis projektas „Muzikos akademija“ jau pasiekė finišo tiesiąją. Kelią į žvaigždes bandantys prasiskinti jaunieji dainininkai vienas po kito paliko projektą. Trečiadienio finale susikaus keturi dalyviai: Rokas, Atas, Eglė ir Kafka.

Alfa.lt klausia, kas laimės „Muzikos akademiją“?

 

 

 

Kas lamės„Muzikos akademiją“?

Kafka

23-ejų Edgaras Kapočius gyvenimo istorija – pilna kontrastų. Į vaikino muzikinę trimitininko karjerą šeima dėjo viltis, o Edgaras dirbo kartais iki nusilpimo.

Eglė

Unikaliu balsu Dievo apdovanota gražuolė iš Utenos rajono kaimo visai nesijaudina dėl to, kad netrukus jis atsidurs šimtų tūkstančių LNK „Muzikos akademijos“ žiūrovų dėmesio centre.

Atas

Vyriausias „Muzikos akademijos“ dalyvis atėjo pasimokyti iš jaunimo. 29-erių tenoras Atas nenorės prisiimti šou dalyvių „tėvelio“ vaidmens.Baigė Muzikos ir teatro akademiją, dainavimo specialybę. Atas – diplomuotas tenoras.

Rokas

„Muzika, krepšinis ir moterys – tai mano aistros. Bet didžiausia – muzika“, – Rokas meta atgal per petį krepšinio kamuolį nežiūrėdamas. Šis kiaurai skrodžia krepšį. Vaikinas tikisi, kad ir „Muzikos akademijoje“ jam seksis taip pat gerai.

 

Alfa.lt apklausa