Einikis kablių dar nepamiršo

Gintaras Einikis
Gintaras Einikis
  © INNA
Alfa.lt
2009-10-09 09:25

Rytoj prasidedančiame Nacionalinės krepšinio lygos čempionate Palangos „Naglio-Adakrio“ komandai atstovaus ir trijų olimpiadų prizininkas Gintaras Einikis, skelbia dienraštis „Lietuvos rytas“.

Pastaruoju metu legendinio krepšininko pavardė laikraščiuose mirgėdavo dėl skandalų. Tačiau dabar G. Einikis tikina pasikeitęs.

„Parašykite, kad nebegeriu“, – „Lietuvos ryto“ žurnalistui šūktelėjo žinomas krepšininkas.

Firminiais metimais kabliu garsėjusiam veteranui vargu ar kas gali prilygti taiklumu.

„Nesitikėjau, kad Gintaras išsaugos tobulą metimą. Baudas jis mėto beveik 100 procentų taiklumu“, – stebėjosi R. Juška.

Palangos komandoje G. Einikis oficialiai dirbs žaidžiančiuoju treneriu. Jei pasirašytų profesionalią sutartį, krepšininkas negautų valstybinės rentos kaip olimpiados prizininkas.

Pasak „Naglio-Adakrio“ komandos trenerio Regimanto Juškos, G. Einikis atstovauti Palangos ekipai žadėjo ir pernai, tačiau po savo gimtadienio dingo.

„Ir šiemet bijojome, kad po savo jubiliejaus jis nenutrūktų, todėl praėjusį savaitgalį visa komanda kartu nuvažiavome į kaimo užeigą „HBH Juozo alus“ ir atšventėme su giros bokalais“, – teigė treneris.

Šį sezoną NKL varžysis 16 komandų, o pirmasis turas įvyks šeštadienį. „Nagrio-Adakrio“ komanda savo aikštėje susitiks su Pakruojo „Meresta“. Antrojo ir trečiojo turo susitikimai vyks kitą savaitę.