„Miss Intercontinental 2009“ karūna – Venesuelos atstovei

„Miss Intercontinental 2009” karūna – Venesuelos atstovei
„Miss Intercontinental 2009” karūna – Venesuelos atstovei

Sekmadienio vakarą Baltarusijos sostinėje Minske tarptautinį grožio konkursą „Miss Intercontinental 2009“ laimėjo Venesuelos gražuolė Hannelly Quintero. Mergina pasidabino 360 tūkst. JAV dolerių vertės platinos karūna, inkrustuota 720 briliantų. Kalbama, kad tai pati brangiausia karūna iš visų grožio konkursų karūnų.

Konkurse dalyvavo merginos iš 57-ių šalių: Afganistano, Bahamų, Etiopijos, Ganos, Pietų Korėjos, Martinikos, Nigerijos, Pakistano, Tailando, Lietuvos, Lenkijos ir kitų.

reklama

Lietuvai atstovavo devyniolikmetė Aistė Karanauskytė, kuri šią teisę pelnė konkurse „Mis Šiaulių kraštas 2009“. Deja, mūsų atstovė į finalą nepateko.

Konkurso metu ant scenos pasirodė „Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas, rusų atlikėjas Dima Bilanas, atlikėjas Arashas, Rebeka ir kiti. Vakaro vedėjų pareigas užėmė „Pasaulio supermodelio“ laimėtoja manekenė Jekaterina Domankova ir Baltarusijos televizijos laidų vedėjas Georgijus Koldunas.

Grožio konkursą stebėjo daugiau nei 4000 žiūrovų salėje, tarp jų ir Baltarusijos vadovas Aleksandras Lukašenka.

Finalo metu penkioms finalininkėms, Lenkijos, Baltarusijos, Curacao, Puerto Rico, Venesuelos atstovėms, teko atsakinėti į paruoštus klausimus: koks būtų pasaulis, jei jį valdytų moterys, ar moters pareiga būti namuose ir rūpintis šeima, su kuria garsia mergina – Paris Hilton, Nicole Richie ar Lindsey Lohan – norėtų susipažinti ir pan.

Taip pat buvo paskelbtos penkių kontinentų atstovės, kurios surinko daugiausia komisijos narių balsų: Puerto Rico, Venesuelos, Korėjos, Etiopijos ir Baltarusijos merginos.

Ketvirtąja vicemis tapo Curacao atstovė Mc Keyla Richards, trečiąja – Lenkijos atstovė Anna Tarnowska, antrąja – Perto Rico atstovė Rosana Padro, pirmąja – Baltarusijos atstovė Maryia Yesman.

 

„Miss Intercontinental 2009“ karūna – Venesuelos atstovei

„Miss Intercontinental 2009” karūna – Venesuelos atstovei
+7