Vilija Matačiūnaitė: miegu su bet kuo

Vilija Matačiūnaitė („Šou imperija“ archyvo nuotr.)
Vilija Matačiūnaitė („Šou imperija“ archyvo nuotr.)

Vis artėjant naujajam televizijų sezonui, LNK pristatė dar vieną sezono naujieną – muzikinį humoro šou „Nr. 1“. Organizatoriai žadėjo, kad čia kausis ne tik žinomi humoro grandai, bet ir atlikėjai, aktoriai ir kiti pramogų pasaulio veikėjai.

Ketvirtadienio popietę į LNK studiją susirinkę smalsuoliai galėjo paganyti akis į kovoms pasiruošusius aktorius Ramūną Rudoką, Ramūną Šimukauską, Kristiną Savickytę, atlikėjus Viliją, Mamą Rock‘n‘Roll, Žilviną Žvagulį, Povilą Meškėlą, laidų „Laba diena“, „Dviračio šou“, radijo stoties „M-1“, teatro „Domino“ bei kitų linksmų plaučių veikėjų komandas.

reklama

Muzikinio humoro šou vedėju tapo ne kas kitas, o dažnai „juodojo“ humoro atstovu vadinamas Algis Ramanauskas-Greitai.

Kadangi ketvirtadienį laidoje dalyvavusios aštuonios komandos tik prisistatė, Ramanauskas išdavė, kad tolimesnėse laidose juos vertins griežta komisija, kuriai vadovaus maestro Donatas Katkus.

Už labiausiai patikusias komandas galės balsuoti televizijos žiūrovai, kurie patikės, kad Lietuvoje yra iš ko juoktis, arba įsitikins, kad situacija su humoru Lietuvoje yra prasta.

Bene daugiausia studijoje susirinkusių žiūrovų ovacijų sulaukė radijo stoties „M-1“ komanda: Mindaugas Stasiulis, Aistis Mickevičius, Gintas Vaičikausas-Bonkus. Jiems talkino iš pramogų pasaulio pradingusi atlikėja Vilija Matačiūnaitė. Mindaugas ir Aistis scenoje vedė radijo laidą ir kalbino Viliją. Mergina įvairių dainų žodžiais atsakinėjo į vaikinų klausimus. „Vilija, ar turi vaikiną?“ – klausė radijo laidos vedėjai. „Sakau tiesiai šviesiai, aš miegu su bet kuo...“, – uždainavo Vilija. „O ką veiki laisvalaikiu?“ – neatlyžo vaikinai. „Tarp žiogų, tarp žiogų, pievoj trū-tū-tū...“ – ir toliau juokavo atlikėja.

Scenoje žiūrovai galėjo išvysti ir Seimo pirmininką Arūną Valinską. Tiesa, šį kartą jį vaidino Ramūnas Šimukauskas. Jis pristatė „Dviračio šou“ komandą.

Humoro laidos „Laba diena“ prisistatymas mažai kuo skyrėsi nuo pačios laidos – prisistatymo dainoje netrūko nešvankių juokelių.

„Gražuoliais“ pasivadinę nuo naujojo televizijos sezono žiūrovus bandys prajuokinti aktoriai Ramūnas Rudokas, Kristina Savickytė, Tadas Gryn ir dainininkas Merūnas.

Teatro „Domino“ aktoriams talkino humoro aktoriumi tapęs atlikėjas Povilas Meškėla. Ilgiausio komandos pavadinimo titulą pelnė Mamos Rock‘n‘Roll, Žilvino Žvagulio, Dainiaus Martinaičio ir „patrulio“ Algirdo Radzevičiaus komanda. Jos pavadinimas – „Iš po vakar nuorim šventę švęsti“.

Scenoje žiūrovus taip pat juokins Tadas Gaižauskas, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Artūras Orlauskas bei kiti.

Vilija Matačiūnaitė: miegu su bet kuo

Vilija Matačiūnaitė („Šou imperija“ archyvo nuotr.)
+14