Moteris „Rožių keruose“ vertins Bžeskas, Krivickas, Grigaitis ir dar šeši garsūs vyrai

Žilvinas Grigaitis, Kristupas Krivickas ir Egmontas Bžeskas
Žilvinas Grigaitis, Kristupas Krivickas ir Egmontas Bžeskas
  © TV3
TV3
2009-07-30 16:45

Kad naujasis TV3 sezonas bus spalvotas tą žada ne tik naujų laidų ir veidų gausa, bet ir raudonomis gėlėmis puoštas „Rožių kerų“ šou.

Devynios puikiai visiems pažįstamos, visuomet žurnalistams peno atnešančios moterys nuo rudens stengsis paneigti visus apie silpnąją lytį susikurtus vyrų stereotipus.

„Kas sakė, kad žavios tik tos, kurių matmenys atitinka 90x60x90? Kodėl gera šeimininkė negali būti ir puiki meilužė? Ko reikia moteriai, kad ji taptų visų svajone? Naujas TV3 projektas „Rožių kerai“ kaip tik ir sieks rasti visus atsakymus apie tai, koks iš tiesų yra moters idealas ir kuri Lietuvos pramogų pasaulio atstovė jį labiausiai atitinka“, – pasakoja „Rožių kerų“ režisierė Rasa Micachienė.

Dažnai žurnalų viršelius puošiančios moterys pateks ne tik į TV3 žiūrovų, bet ir į griežtos vyrų komisijos rankas. Kiekvienoje laidoje, pagal tam tikros temos klausimą devynias studijoje susirinkusias dalyves vertins nuolatinė net septynių vyrų komanda ir du besikeičiantys atstovai.

„Kristupas Krivickas, Egmontas Bžeskas, Gediminas Jaunius, Džiugas Siaurusaitis, Rolandas Skaisgirys, Saulius Skambinas ir Žilvinas Grigaitis – tikriausiai nė vieno šių vyrų nereikia pristatyti išsamiau. Visi jie nuolatos sukasi ne tik vakarėliuose, bet ir gražių moterų draugijoje. Kiekvienas apie savo idealios partnerės viziją turi savo nuomonę. Ją žaismingos diskusijos forma jau visai netrukus ir išgirs „Rožių kerų“ žiūrovai“, – sako R. Micachienė

Kad devynios moterų nuomonės atitiktų lygiai tokį patį skaičių vyrų minčių, dvi teisėjų vietos laidoje nuolat keisis. Pastovusis vyriškai nuomonei atstovaujantis septynetas pagal temą ir tiksliausią jos atitikimą dalyvėms įteiks rožes. Jei mergina, sudėjus jų kiekvieno nuomones, 100% atitiks laidoje suformuluotą teiginį – ji gaus devynias rožes, kitas dalyves vyrai turės atitinkamai įvertinti mažėjimo tvarka. Na, o išskirtines teises turintys ir juodąją bei baltąją kėdes užimsiantys svečiai iš dalyvių galės atimti arba pridėti po papildomas tris taškais paverčiamas gėles.

„Laidoje bus gerasis ir blogasis vertintojo vaidmuo, arba kitaip – baltoji ir juodoji kėdės. Kiekvienoje laidoje į tas vietas sės vis kiti žinomi pramogų pasaulio atstovai. Jie taip pat, kaip ir nesikeičianti septynių vyrų komisija vertins laidos dalyves. Tačiau skirtingai nei nuolatiniai vertintojai, jie turės progą atimti ar pridėti taškus. Bus tikra intriga kuomet į laidą atvyks kurios nors iš dalyvių draugas, vyras ar kitokiais ryšiais susijęs atstovas“, – intriguoja projekto režisierė.

Naujas intriguojantis, kerais ir žavesiu apipintas šou – jau greitai per TV3!