Sostinėje muilo burbulais „supakuotas“ vėjas

Burbuliatorius
Burbuliatorius
  © Dina Sergijenko

Lygiai kas dvi savaites sostinėje ir kituose Lietuvos miestuose mažiems vaikams muilas akių nebegraužia. Kodėl? Todėl, kad kas dvi savaites pamirštas miestų erdves vaivorykštės spalvom nuspalvina muilo burbulai. Ketvirtąjį kartą „Burbuliatoriaus“ dalyviai susirinko sostinės Lukiškių aikštėje, o, anot organizatorių, muilo burbulais džiaugėsi ir Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Alytaus ir kitų miestų gyventojai.

„Idėja gimė labai paprastai: norėjome pamatyti, kaip žmonės reaguoja į muilo burbulus ir atgaivinti šiek tiek primirštas miestų erdves“, – pasakojo vienas idėjos autorių Julius Narkūnas, internetinio tinklaraščio Laimikis.lt bendraautorius. Jo tvirtinimu, pirmieji du „Burbuliatoriai“ praėjo gana tyliai, o prie trečiojo prisijungė Kaunas, ketvirtą kartą pūsti muilo burbulus panoro ir daugiau miestų, o ateinančiame „Burbuliatoriuje“ panoro dalyvauti netgi Londono gyventojai.

„Pakuoti vėją“ panoro ne tik vyresnieji, galintys parodyti ir triukų, bet ir patys mažiausieji, kurie, išpūtę burbulą, čia pat krykštaudami sprogdindavo. Nors maudomi daugelis jų raukosi ir verkia į akis patekus net menkiausiam lašui muilo, čia mažųjų veiduose švietė šypsenos, o rankos pačios tiesėsi vaivorykštės spalvomis žėrinčių burbulų link.

„Burbuliatoriuje“ visi žiūrovai kartu buvo ir renginio dalyviai. Ne vieno jų rankose buvo matyti po kelis burbulų pūtimui skirtus buteliukus, o kai kurie atsinešė ir dar įdomesnių prietaisų, kuriais išgauti burbulai buvo išties milžiniški.

Sostinėje muilo burbulais „supakuotas“ vėjas

Burbuliatorius
+32