„Savaitės augintinis“: šuo Morfis

Šuo Morfis
Šuo Morfis
Alfa.lt
2009-07-23 09:00

„Savaitės augintinis“ – nauja rubrika, kurioje kartą per savaitę pristatysime po vieną Lesė.lt ir „SOS gyvūnai” (buvęs Pifas.lt) gyvūnų prieglaudų augintinį ir jo istoriją. Vien per praėjusius metus Lesė.lt ir “SOS gyvūnai” komandos išgelbėjo šimtus beglobių gyvūnų ir surado jiems šiltus namus. Jų istorijas rasite www.sos-gyvunai.lt ir www.lese.lt gelbėjimo dienoraščiuose. Kviečiame ir Jus prisijungti prie neabejingųjų ir tapti mylinčio gyvūno mylinčiais šeimininkais.

Šuo Morfis

Šuo buvo pririštas miške, galbūt ilgiau nei savaitę. Kažkokiu būdu pavykus išsilaisvinti - ilga kelionė plentu, vėliau kelios savaitės karantinavimo įstaigoje...

Visko esame matę, bet kai į mūsų prieglaudą atvyko šis šarpėjaus veislės šuo, visi netekome žado. Panašu, kad buvę Morfio šeimininkai, įtarę neaiškią jo odos ligą, tokiu žiauriu būdu šunimi atsikratė. Žinia, šarpėjų priežiūra reikalauja daugiau pastangų, nei kitų veislių šunų, bet tokį žmonių poelgį sunku suvokti, sunku ir pateisinimą rasti.

 

 

 

 

 

 

Šuo buvo išdžiūvęs nuo bado ir troškulio, paliegęs, pūliuojančiomis akimis. Tą pačią dieną jis buvo nuvežtas į veterinarinę kliniką. Paaiškėjo, kad šuo neturi jokių užkrečiamų ar vidaus organų ligų. Be visiško išsekimo Morfį kankina labai sunkūs odos ir akių uždegimai. Buvo paskirtas gydymas antibiotikais, kailis pradės ataugti tik po kokio mėnesio. Veterinarė patikino, kad kruopštaus gydymo, priežiūros ir meilės dėka, Morfio būklė netrukus pagerės.

Šiuo metu Morfis jau atsikratė depresijos, gerai ėda, truputį priaugo svorio, domisi aplinka, noriai eina pasivaikščioti. Taikosi įlipti į mašiną, jei randa pravertas dureles, – matyt, buvo pratęs važinėtis.

Galbūt yra žmogus, kuriam labai patinka ši veislė, ar kuris tiesiog turi didelę širdį ir sąlygas globoti bei gydyti šį šunį savo namuose, kur jam nekeltų streso kiti augintiniai, kur rūpestis ir meilė tektų tik jam vienam. Gal jūsų pagalba žingsnis po žingsnio sugrąžintų Morfio džiaugsmą gyvenimu?

 

Norintys priglausti Morfį, gali nuvykti į “SOS gyvūnai” prieglaudą adresu Žalgirio 60 arba rašyti www.sos-gyvūnai.lt. (buvęs Pifas.lt).

Ilona – 8 600 39525

Goda - 8 683 69502

„Savaitės augintinis“: šuo Morfis

Šuo Morfis
+4