Inauguracijos koncerte Grybauskaitei linkėta galvoti savo galva

D. Grybauskaitė koncerte
D. Grybauskaitė koncerte
© Tomas Vinickas

Naujosios Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracijos proga buvo atsisakyta tradicinio uždaro vakaro. Grybauskaitei oficialiai tapus pirmąja Lietuvos Prezidente, S. Daukanto aikštėje buvo surengtas koncertas. Esant sunkiai ekonominei situacijai, koncerte dalyvavo tik tie atlikėjai, kurie sutiko pasirodyti nemokamai. Visa naujosios prezidentės inauguracija kainavo apie 30 tūkst.litų.

Šventiniame koncerte dalyvavo Seimo Pirmininkas Arūnas Valinskas su žmona Inga, Europos parlamento narys Vytautas Landsbergis su žmona, Andrius Kubilius bei kiti. Naująją Lietuvos Prezidentę lietaus nepabūgę žmonės sveikino plojimais ir šūksniais.

Linas Balsys, prezidentės atstovas, Alfa.lt sakė, jog ir Andrius Mamontovas taip norėjo dalyvauti, bet negalėjo, nes išvyksta į Aziją.

„Siekėme, kad atlikėjai dainuotų žinomas gražias dainas. Rinkomės iš tų, kurie atsiliepė į mūsų norą ir kvietimą, kurie sutiko solidarizuotis. Atsiliepė daug daugiau, nei galima sutalpinti į 1,5-2 val. koncertą. Viską derinome pagal koncepciją, tematiką bei tonaciją“, – L. Balsys.

Koncertą pradėjusi Neringa Čereškienė kvietė visus švęsti šventę.

Pirmieji Dalią Grybauskaitę pasveikino Veronika Povilionienė ir Petras Vyšniauskas bei merginų choras „Liepaitės“.

Į sceną pakviesta tarti pasveikinimo žodžio D. Grybauskaitė džiaugėsi, kad šlampantys Daukanto aikštėje turės progą išgirsti geriausius atlikėjus, kurie pasidalins savo širdies dalele.

„Telebimbam“ lyderis Dominykas naujajai Prezidentei linkėjo stiprybės, šypsenos bei visada būti gražiai.

Linas Adomaitis Dalią Grybauskaitę sveikino dainomis „Tavo spalvos“ ir „Kokia nuostabi, Lietuva, esi“.

Inauguracijai skirtame koncerte taip dalyvo choras „Ąžuoliukas“, „InCulto“, Gintarė Jautakaitė, „Skamp“, Jurga, „Antis“, Rafailas Karpis, Marijonas Mikutavičius bei Česlovas Gabalis.

Grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėda sakė, kad Vyriausybė daug pinigų skyrė šalies įvaizdžiui gerinti, bet jis nė kiek nepagerėjo, todėl linkėjo Grybauskaitei tapti naujojo įvaizdžio pavyzdžiu.

Čereškienės kalbinti susirinkusieji aikštėje prie prezidentūros, Grybauskaitei linkėjo stiprynės, galvoti savo galva, suvaldyti korupciją. Išrinktąją Prezidentę sveikino svečiai iš Australijos bei lietuviai iš San Francisko.

 

 

Inauguracijos koncerte Grybauskaitei linkėta galvoti savo galva

D. Grybauskaitė koncerte
+24