Vaišnoras Sashą Son(g) pavadino...

Marijonas Mikutavičius ir Modestas Vaišnoras
Marijonas Mikutavičius ir Modestas Vaišnoras
© Tomas Vinickas
Alfa.lt
2009-05-27 23:23

Trečiadienio vakarą į sostinėje esantį klubą „Tamsta“ susirinko gausus humoro mėgėjų būrys – čia vyko projekto „Humoro klubas“ sezono uždarymo vakaras. Iš televizijos ekrano žiūrovams puikiai pažįstami komikai – juokeliais apie Seimo narį Roką Žilinską išgarsėjęs Justinas Jankevičius, dainininkės Nijolės Pareigytės į teismą už įžeidžiančius pokštus paduotas Modestas Vaišnoras ir, nestokojantis linksmų istorijų apie „saugiausią“ Lietuvos miestą – Panevėžį, Mantas Katleris bei kiti linksmų plaučių žmonės.

Vakaro metu scenoje buvo pašiepiami ne tik politikai ir svaidomi juokai apie kitas šalies aktualijas, bet neliko pamirštas ir „Eurovizijos“ dainų konkursas bei jame dalyvavęs Lietuvos atstovas Sasha Son(g). Kalbėdamas apie lietuvio pasirodymą šiame konkurse, M. Vaišnoras sakė: „Nesąmonė sugrįžus iš „Eurovizijos“ sakyti, kad Lietuvai gėdos nepadarėme. Dima, tu esi p... – tai jau yra gėda“. Šis komiko pokštas sulaukė ypač audringos publikos reakcijos.

Tą vakarą M. Vaišnoras nestokojo net tik įvairių pokštų ir šmaikščių juokelių apie savo kolegas, scenoje jis viešai atsiprašė dainininkės Nijolės Pareigytės, kuri dėl jo įžeidžių pokštų yra padavusi komiką į teismą. Sakydamas, jog baigiasi „Humoro klubo“ sezonas ir reikia kartą užbaigti šią istoriją humoristas sakė „Ir kuo aš išgarsėjau? Kaip tas, kuris pajuokė Pareigytę. Atsiimu savo žodžius, kuriuos sakiau apie Nijolę. Atsiimu,“ – su lengva ironija kalbėjo M. Vaišnoras.

Atlikėjo Sashos Son(g) vadybininkas Martynas Tyla, komentuodamas šį pasisakymą, sakė: „Į tokius pokštus niekaip reaguoti neketiname, tokiu būdu šis žmogus tik reklamuoja save.“