„Žvaigždžių duetų“ nugalėtojai – Mia ir Giedrius Leškevičius, Ščiogolevaitė – ir vėl antra

Mia ir Giedrius Leškevičius
Mia ir Giedrius Leškevičius
  © Tomas Vinickas

Šiandien LNK didžiojoje studijoje vyko didysis muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ finalas. Jame dėl auksinių, sidabrinių ir bronzinių mikrofonų kovojo keturios poros: Rūta Ščiogolevaitė ir Edmundas Štenger-Mundis, Giedrius Leškevičius ir Mia, Skaiva Jasevičiūtė ir Ruslanas bei Šorena ir Stano.

Projektas „Žvaigždžių duetai“ truko keturis mėnesius, o jame dalyvavo net 12 porų: Dalius Mertinas ir Aušra Cicėnaitė, Daura Zenkevičiūtė ir Vaidas Baumila, Giedrė Tamulionienė ir Egidijus Sipavičius, Jolanta Paulauskienė ir Merūnas, Artūras Orlauskas ir Aleksandras Ivanauskas-Fara, Audrius Bružas ir Karina Krysko, Ingrida Kazlauskaitė ir Egidijus Bavikinas, Vygantas Kazlauskas ir Augustė, Rūta Ščiogolevaitė ir Mundis, Giedrius Leškevičius ir Mia, Skaiva ir Ruslanas bei Šorena ir Stano.

reklama

Šiame muzikiniame projekte netruko linksmybių, užsidegimo, kūrybinio polėkio, azarto, nuovargio ir pykčio strėlių. Kiekvieną šeštadienį LNK televizijos žiūrai galėjo stebėti, kaip link finišo sekasi eiti jų mylimoms poroms.

Šį vakarą keturios finalo poros jaudinosi, nes tai buvo paskutinis šansas užkariauti žiūrovų širdis. Kiekvienas duetas atliko po tris dainas, o žiūrovai tiesioginiame eteryje nusprendė, kas vertas auksinių, sidabrinių ir bronzinių mikrofonų, o kam atiteks ketvirtoji vieta.

Alfa.lt skaitytojai buvo pakviesti balsuoti, kas, jų nuomone, laimės muzikinį projektą „Žvaigždžių duetai“. Skaitytojai atspėjo, kad projektą laimės Mios ir Giedriaus duetas.

Koncerto pradžioje į sceną žengęs Audrius Bružas su Karina Krysko buvo apdovanotas už rekordą - dainavimą stovint ant rankų žemyn galva.

Muzikinio projekto dalyviai jaudinosi prieš kiekvieną dainą. Buvo matyti kaip net scenos profesionalų rankos dreba. Vakaro vedėjas Rolandas Vilkončius kai kurioms poros matavo kraujospūdį. Paaiškėjo, kad labiausiai jaudinosi gruzinė Šorena.

Šventinį vakarą komisijos nariai skyrė per kiekvieną dainų turą patikusiai porai balą, kurie prilygo 50-čiai žiūrovų balsų. Daugiausiai komisijos simpatijų pelnė Rūta ir Mundis.

„Žvaigždžių duetų“ finaliniame koncerte pasirodė ir praėjusių „duetų“ dalyviai: Romas Bubnelis ir Deivis, kurie atliko Deivio dainą „Lietuva“, Renata Voitechovskaja ir Vaida Genytė, kurios padainavo „Eurovizijoje“ Švedijai atstovavusios atlikėjos dainą, Alanas Chošnau ir Leonardas Pobedonoscevas, Aistė Pilvelytė ir Vilija.

Prieš paskelbiant muzikinio projekto nugalėtojus, žiūrovams ir dalyviams dainą skyrė projekto komisija. Paskutinėmis akimirkomis į trečią vietą užkopė Šorenos ir Stano duetas, o ketvirtieji liko - Skaiva ir Ruslanas, kurio palaikyti atvyko vyras suomis Jarmo. Duetui nepadėjo net padainuota šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojo Alexanderio Rybako daina „Fairytale“.

Ilgai tempiant „gumą“ buvo paskelbti ir projekto nugalėtojai. Jais, kaip ir spėta, tapo Mia ir Giedrius Leškevičius. Po koncerto kalbinti atlikėjai negalėjo patikėti, kad laimėjo pirmąją vietą. „Tikrai galvojau, kad laimės Rūta ir Mundis. Man buvo didžiulis šokas. Noriu padėkoti visiems, kurie buvo su mumis visą tą laiką. Aš tiesiog esu laiminga“, - kalbėjo Mia.

Paklausta, ar žada koncertuoti su Giedriumi, Mia patikino, kad jau yra suplanuota keletas koncertų. „Tik dabar supratau, kad Giedrius tapo artimesnis nei buvo prieš tai. Man bus sunku suvokti, kad nebereikia repetuoti, nereikia skambinti dėl dainų, repeticijų. Pasiilgsiu to, nors vienu metu ir atrodė, kad jau pavargau ir norėčiau pailsėti“, - pasakojo atlikėja.

Ji taip pat sakė, kad auksinis mikrofonas jau turi vietą namuose, šalia kitų jos apdovanojimų. Mia, paprašyta apibūdinti jausmą laimėjus projektą, sakė, kad panašus jausmas yra gimus vaikui. O jos partneriui Giedriui šis jausmas prilygo pirmąjai meilei.

Finalininkų ketvertukas išsidėstė taip:

1 vieta – Mia ir Giedrius;

2 vieta – Rūta ir Mundis;

3 vieta – Šorena ir Stano;

4 vieta – Skaiva ir Ruslanas.


 

 

 

 

 

„Žvaigždžių duetų“ nugalėtojai – Mia ir Giedrius Leškevičius, Ščiogolevaitė – ir vėl antra

Mia ir Giedrius Leškevičius
+30