Top 10: subtilūs būdai pranešti, kad ji stora

Lieknėjimas
Lieknėjimas
© Photos.com
Alfa.lt
2009-05-04 08:10

Yra tam tikrų dalykų, kurių negalima ištarti tiesiogiai. Dėl akivaizdžių priežasčių vienas jų yra: „Tu priaugai svorio, todėl nebesi tokia patraukli kaip anksčiau.“ Net jei ji iš karto supras, dėl ko nerimauji, ji niekada tau neatleis už tokį žiaurumą ir už tai, kad privertei ją pasijusti kaip baidykle. Todėl būtų pravartu paieškoti alternatyvių būdų, kaip subtiliai užsiminti apie jos apvalėjančias formas. Štai AskMen.com Top 10:

10. Nupirk jai mažesnio dydžio drabužius

Jei padovanosi jai per mažą palaidinę, ji ne tik bus priversta susiprasti, jog priaugo svorio, bet ir turės iškeisti apdarą į tinkamesnį dydį. Kai ji prisipažins, jog tavo nupirkti drabužiai per maži, nekaltai pastebėk: „A, galvojau, kad tavo dydis M. Juk praėjusią vasarą tik tokius drabužius ir pirkdavai, ar ne?“

9. Užrašyk ją į jogos užsiėmimus dėl „streso“

Jei tavo mergina nuolatos jaučia stresą, padaryk jai dvigubą paslaugą ir užrašyk ją į jogos kursus. Jie padės jai pasijusti geriau tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Šio plano genialumas – tavo partnerė gali net nepastebėti, jog tu ją privertei atsikratyti kelių neišvaizdžių kilogramų.

reklama

8. Pradėk sportuoti pats

Tai puikus būdas panaudoti atvirkštinę psichologiją. Pareikšk, kad jautiesi storas ir nori pradėti sportuoti. Gal ji norėtų prisijungti ir palaikyti tau kompaniją? Taip tu jai subtiliai praneši, jog tu ne vienintelis, kuriam reikia šiek tiek pabėgioti. Net jei ji supras tavo klastą, ji tikrai bus dėkinga už tai, kad elgeisi taktiškai.

7. Patiek jai mažesnes maisto porcijas

Jei pagaminai vakarienę, į jūsų abiejų lėkštes įdėk mažiau maisto negu įprastai. Nuolatos prašydama daugiau, ji galbūt pastebės ir galiausiai pripažins, jog ji priaugo svorio. Galbūt pavyks užmegzti dialogą apie tai, kaip ji žada kovoti su besiplečiančiu skrandžiu. Jei pats pajusi, kad dėl jos pradėjai badauti, visada gali grįžti prie puodo, kai ji tavęs nemato.

6. Rūpinkis jūsų abiejų sveika mityba

Daug porų blėstantį lytinį gyvenimą kompensuoja valgydami vis daugiau ledų ir pyragų, tad nenuostabu, kad tuo pačiu pradeda augti jų pilvai. Neleisk, kad taip atsitiktų tavo namuose, ir stenkis namie nelaikyti nesveiko maisto.

5. Žaismingai įžnybk į jos riebalų „padangas“

Dauguma vyrų instinktyviai įtempia bicepsus, kai prie jų rankų prisiliečia moteris. Toks automatiškas nenoras, kad priešinga lytis atrastų išglebusias tavo kūno „zonas“, egzistuoja ir moterims. Tad žaismingai pagrabaliok arba lengvai įžnybk apie jos pilvą esančius riebaliukus ir stebėk, kaip ji iš karto atsitrauks. Jei tai darysi pakankamai dažnai, ji supras, jog tu pastebėjai jos apvalėjantį pilvuką ir gal net panorės juo atsikratyti.

4. Paprašyk, kad ji apsivilktų seną suknelę

Suplanuok romantišką pasimatymą ar išvyką ir primygtinai prašyk, kad ji apsivilktų suknelę, kurią ji dėvėjo jūsų draugystės pradžioje. Taip ji bus priversta pripažinti, jog ji priaugo tiek svorio, kad nebetelpa į senus drabužius. Paskatink ją, prisimindamas, kaip ji gerai tada atrodė, ir galbūt jai sukils ambicijos atgauti savo buvusias formas.

reklama

3. Nepastebimai išklibink jos kėdę

Šis planas efektyvus, tačiau žiaurus — jo imkis tik tada, jei esi pasiryžęs dėl lieknos partnerės pulti labai labai žemai. Galbūt tokiu planu negalėsi didžiuotis, tačiau niekas kitas taip aiškiai nepasakys „laikas atsikratyti svorio“, kaip krūvio neatlaikiusi kėdė. Taigi nepastebimai išklibink jos kėdę ir stebėk, kaip tavo mergina akimirksniu suvoks, kad laikas keistis.

2. Ištrauk senas nuotraukas ir padėk jas šalia dabartinių

„Tada“ ir „dabar“ nuotraukas paguldęs šalia lengvai atkreipsi dėmesį į kontrastą tarp buvusio ir dabartinio partnerės kūno. Ji iš karto pamatys, kad senose nuotraukose ji atrodo žymiai geriau, ir gal net pati panorės imtis priemonių. Pasiruošęs kurti dailų koliažą?

1. Veskis ją į vietas, kur ji privalės dėvėti maudymosi kostiumėlį

Galbūt ji jaučiasi saugiai sėdėdama namie su treningais ir valgydama spurgas, bet išbandyk ją ten, kur ji bus priversta dėvėti maudymosi kostiumėlį. Pajutusi, kad ne visada galės slėptis ir pamačiusi aplinkui lakstančias lieknas paneles, ji iš karto sau pasižadės atsikratyti svorio. Ypač jei ji žinos, kad į šią vietą teks sugrįžti ne kartą.