Konkurentai šaiposi iš naujoko „Star Holidays“ ambicijų

Kelionė
Kelionė
  © Andrius Ufartas / Fotobankas
BNS
2009-04-10 10:18

Buvęs „Tez Tour“ vadovas Martynas Laivys teigia, kad jo kartu su neskelbiamu investuotoju įsteigta bendrovė „Star Holidays“ jau birželį pasiūlys kelionių lėktuvais į įvairius užsienio kurortus ir sieks tapti vienu didžiausių šalies kelionių organizatorių.

Konkurentai šaiposi iš tokių planų, penktadienį rašo dienraštis „Verslo žinios“.

reklama

„Star Holidays“ planai ambicingi - per metus atsiriekti trečdalį poilsinių kelionių lėktuvais. Per pirmus veiklos metus planuojama aptarnauti apie 20 tūkst. poilsiautojų.

Anot M. Laivio, „Star Holidays“ investicijos per pirmus 3 metus gali siekti iki 10 mln. litų, tačiau galutinė suma esą priklausys nuo derybų su oro bendrovėmis. Esą su trimis jau deramasi, tarp jų - su „flyLAL Charters“ ir „Aurela“. Kas yra tas investuotojas, kuris skirs 10 mln. litų M.Laivys neatskleidžia.

„Novaturas“ vadovas Vidas Paliūnas sako netikintis „Star Holidays“ pažadais.

„Aurelos“ ir „flyLAL Charters“ lėktuvai šiai vasarai jau užsakyti, taigi jie dar daugiau poilsiautojų skraidinti negalėtų. „Be to, naujokas smarkiai pavėlavo, mat vasaros keliones pradedama pardavinėti dar vasarį“, - galimo konkurento nesibaimina V. Paliūnas.

Pasak jo, konkurentų realių žingsnių rinkoje kol kas nematyti, girdėti „tik abstrakčios utopinės deklaracijos ir viešieji ryšiai“. „Abejoju, ar jų investuotojas išvis egzistuoja. Turizmo rinka traukiasi, šios vasaros kelionių pardavimas nukrito apie 20 proc. o kainos - bent 10 proc., palyginti su praėjusia vasara“, -sako V.Paliūnas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.