„Maxima“ skatins rinktis lietuviškus produktus

Mėsoos produktai
Mėsoos produktai
  © Andrius Petrulevičius
Alfa.lt
2009-02-18 12:35

„Maxima LT“ imasi iniciatyvos skatinti lietuviškos produkcijos vartojimą, todėl nuo šiol pirkėjus ragins dažniau rinktis lietuviškas prekes ir ekonomikos sunkmečiu palaikyti savus Lietuvos gamintojus. Bendrovė tikisi, kad prie šios iniciatyvos ateityje prisijungs ir kiti šalies prekybos tinklai.

„Esame lietuviško kapitalo bendrovė, siekiame būti solidarūs su šalies verslu ir visuomene. Todėl manome, jog sunkmečiu pirmiausia turime skatinti lietuviškų prekių vartojimą, didesnį pirkėjų palankumą Lietuvoje pagamintai produkcijai ir taip palaikyti Lietuvos gamintojus“, – sakė „Maximos“ generalinis direktorius Gintaras Jasinskas.

Pasak Gintaro Jasinsko, lietuvišką prekę raginanti pirkti iniciatyva yra taip pat paremta Lietuvos vartotojų nuomonės tyrimo „Lietuvos anatomija“ duomenimis. Lapkričio–gruodžio mėnesiais TNS Gallup tyrimų agentūros atliktas tyrimas rodo, kad 80 proc. visų respondentų rinktųsi lietuviškus maisto produktus, nors jie kainuoja brangiau. Todėl nuo šiol „Maximos“ akcijos ir specialūs pasiūlymai ne tik padės atpažinti lietuviškas prekes lentynose, bet ir leis ženkliai sutaupyti pirkėjams, besirenkantiems lietuviškus produktus.

Jau nuo šio mėnesio prekybos tinkle „Maxima“ akcijuojamos lietuviškos prekės bus žymimos specialiu simboliu „Lietuviška prekė“, kiekvieną mėnesį bus skelbiamas populiariausių, pirkėjų dažniausiai perkamų lietuviškų prekių sąrašas, vyks pirkėjų mėgstamiausio lietuviško produkto ir gaminio rinkimai, taip pat lietuviška produkcija bus populiarinama įvairių akcijų ir degustacijų metu, kurios nuo kovo kiekvieną paskutinį mėnesio savaitgalį vyks didžiosiose tinklo parduotuvėse.

Pasak G. Jasinsko, tikimasi, kad dėl šios iniciatyvos lietuviškos prekės parduotuvėje taps ne tik labiau atpažįstamos, bet ir daugiau lietuviškų produktų atsiras ant kiekvieno lietuvio stalo.