Haremo kelnės šį sezoną vėl bus madingos

„Haremo“ kelnės
„Haremo“ kelnės
Showbiz.com
2009-02-17 09:06

Galbūt jos atrodo kaip nėščių moterų arba klounų mėgstamiausias apdaras, bet haremo kelnės šį sezoną vėl bus madingos. Jei paminėjus jų pavadinimą kyla asociacijos su Aladinu, laikas perauklėti protą, kadangi haremo kelnių mados neįmanoma ignoruoti.

Supermodelis Naomi Campbell neseniai buvo pastebėta dėvinti haremus, jie taip pat figūravo Alexanderio McQueeno, Betsey Johnson ir „Chloe“ pavasario kolekcijose. Šio sezono haremo kelnės skiriasi nuo praėjusių vienu esminiu elementu — ne taip žemai kabančiu klynu.

McQueeno haremai yra ryškios geltonos spalvos ir baigiasi po keliu. Apatinė kelnių dalis yra aptempta, o viršutinė sudaryta iš elegantiškai krentančių medžiagos klosčių. Johnson haremai labiau primena jodinėjimo kelnes — ties klubais jie yra šiek tiek išpūsti ir siaurėja iki pat kulkšnies. Chloe laisvesnio kirpimo, trijų ketvirčių ilgio haremus derino su ryškiais gėlėtais raštais.

reklama

Parduotuvėse pasirodysiančių haremų spalvos bus ramesnės: vyraus juodos, pilkos ir džinso atspalvių paletė. Haremo kelnių laisvumą atsverkite prie jų priderindamos aptemptas palaidines. Dėvėdamos juos su aukštakulniais arba elegantišku švarkeliu išvengsite dykumos gyventojo įvaizdžio. Haremus iš tiesų sunku pritaikyti prie esamo garderobo, tačiau šį žygdarbį įvykdžius, pamatysite, kaip greitai įsimylėsite patogiausią naujojo sezono rūbą.

Haremo kelnės šį sezoną vėl bus madingos

„Haremo“ kelnės
+2