IBM ir SAP pasiūlys bendrą programinę įrangą

IBM
IBM
Alfa.lt
2009-01-30 12:45

„Alloy“ programinė įranga – tai „IBM Lotus Notes“ ir „SAP Business Suite“ junginys. Šis naujoviškas produktas pateikia SAP programų informaciją ir duomenis milijonams verslo klientų įprastoje aplinkoje – „IBM Lotus Notes“ darbastalyje. Tokia integracija ne tik patogesnė, bet ir naudinga ekonomiškai.

„Sprendimas apjungti IBM ir SAP programinės įrangos galimybes sutaupys daugelio visame pasaulyje esančių vartotojų laiką ir užtikrins patogų bei saugų priėjimą prie duomenų naudojant tik vieną įrankį. Tai leis kompanijoms dirbti efektyviau ir sėkmingai konkuruoti,“ – sako Tautvydas Cibas, IBM Lietuva programinės įrangos pardavimo vadovas.

„Atsiradus „Alloy“ programinei įrangai, mūsų klientai įgyja naują galimybę – itin patogiai naudotis SAP duomenimis bei suteikti galimybę daugeliui darbuotojų gauti informaciją jiems įprastoje vartotojo sąsajoje, - sako SAP pardavimų vadovas Tomas Vitkus. – Labai vertiname bendradarbiavimą su IBM ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti bendrą produktą su Lietuvoje populiaria IBM „Lotus“ sistema.“

„Tikimės, kad IBM ir SAP programinė įranga „Alloy“ leis mums sumažinti IT valdymo išlaidas ir padidins produktyvumą, - sako „ColgatePalmolive“ IT vadovas Tom Greene. – Darbuotojams bus lengviau pasiekti SAP ataskaitas, pirkimų duomenis ir produktų naudojimo ciklo valdymo įrankius - tiesiai iš jų “Lotus Notes” elektroninio pašto”.

IBM “Lotus” ir SAP turi kelis tūkstančius bendrų verslo klientų, pageidavusių funkcionalumo, kurį suteiks „Alloy“. Didesnė dalis IBM svarbiausių klientų šimtuko taip pat naudojasi ir SAP paslaugomis.

„Alloy“ programinė įranga leidžia pasiekti SAP darbų eigos, ataskaitų ir analizių įrankius bei darbuotojams priskirtus vaidmenis tiesiai iš „Lotus Notes“ kliento programinės įrangos. „Alloy“ bus parduodama su standartiniu darbų eigos ir ataskaitų valdymo rinkiniu, kurį galima prisiderinti savo poreikiams naudojantis įprastais „Domino“ bei SAP įrankiais.

„Alloy“ programinę įrangą klientams siūlys abi kompanijos – tiek IBM, tiek SAP.