Testas, norintiems į Suomijos kariuomenę

Testas
Testas
Balsas.lt
2009-01-19 16:32

Visi, pretenduojantys į Suomijos kariuomenę, - tiek vyrai, tiek moterys, šiuo metu turi atlikti vieną psichologinį testą, kuriuo siekiama išsiaiškinti, kokių psichinių problemų jie turi, kad medikai ir kariuomenės vadai žinotų, į ką reikia atkreipti dėmesį.

Testo idėja labai paprasta. Būsimi kareiviai turi pažiūrėti į šį piešinėlį ir įvardyti, kokie skaičiai slypi apskritimuose.

reklama

 

 

 

 

Jei asmuo skaičius įžvelgia visuose apskritimuose, vadinasi - jis sveikas. Jei būsimas kareivis nemato skaičių keliuose apskritimuose, gali būti, kad jis yra daltonikas.

O jeigu žmogus nemato skaičių tik viename apskritime, jis gali turėti tokių problemų:

Nemato skaičiaus 1-ame apskritime. Padidėjusi agresija, konfliktiškumas. Rekomenduojama daugiau dėmesio skirti kontrastiniam dušui ir fiziniams pratimams.

Nemato skaičiaus 2-ame apskritime. Mažesni protiniai sugebėjimai. Tarnybos eilinių gretose metu papildomų priemonių nereikia.

Nemato skaičiaus 3-iame apskritime. Apsirijimas. Didesnis davinys, daugiau fizinių pratimų, vengti sėdimo darbo ir darbo virtuvėje.

Nemato skaičiaus 4-ame apskritime. Sadizmas. Jei forma lengva, rekomenduojama paskirti į mokymo dalinį, jei forma sunki - į disciplinavimo poskyrį.

Nemato skaičiaus 5-ame apskritime. Latentinis (paslėptas, nuslopintas) homoseksualizmas. Gali pasitaikyti susižavėjimo savo lyties asmenimis atvejų. Papildomų priemonių nereikia.

Nemato skaičiaus 6-ame apskritime. Šizofrenija. Rekomenduojama nuodugni psichiatro apžiūra.

Kokie skaičiai iš tiesų slypi apskritimuose (jei kažko nepastebėjote), galite pasitikrinti štai čia.