Per muzikos albumų pristatymą pagerbti žuvę „Tipo grupės” nariai

„Vakaro žinių“ kalendorius pristatymo vakarėlis: Egmontas Bžeskas ir Ugnius Kiguolis
„Vakaro žinių“ kalendorius pristatymo vakarėlis: Egmontas Bžeskas ir Ugnius Kiguolis
  © Vytenis Petrošius

Ketvirtadienio vakarą sostinės klube „Pacha“ žurnalistams buvo pristatyti net penki lietuviškos muzikos albumai. Prodiuserinės kompanijos „Supermuzika“ ir „Solist“ įrodė, kad Lietuvos muzikos krizė dar nepasiekė. „Deja, Bžeskas tikrai nebankrutuoja“, – juokėsi pats Egmontas Bžeskas.

Jo prodiusuojama grupė „ŠokoLedas“ išleido pirmąjį savo albumą, kurio pavadinimas labai keistas – „_ _ _ _ _“. Pasak E. Bžesko, kiekvienas, turintis bent šiek tiek kūrybiškumo muzikos gerbėjas, pavadinimą susigalvos pats.

reklama

„Dainų tekstai gimsta vienumoje, būnant su draugais, vonioje, tualete“, – pristatydama naują grupės albumą sakė jos narė Sniegė. Beveik visų albume esančių dainų tekstų autorė nesileido provokuojama ir neišdavė, kur gimė dainos „Mes skelbiam kovą“ žodžiai. Tuo tarpu, garsusis ponių draugas stilistas Mantas Petruškevičius labai susidomėjo, kodėl prie sceninių drabužių merginos avėjo ilgaaulius. Atlikėjos pažadėjo jam tai paaiškinti ir parodyti užkulsiuose.

Nors vakaro nuotaika turėjo būti linksma ir pakili, neapsieita be ašarų. Prieš kurį laiką Lietuvos pop muzikos pasaulį sudrebino žinia, kad per avariją žuvo du grupės „Tipo grupė“ nariai – Egidijus Remeikis ir Jevgenijus Snytkinas. Nors draugų ir artimųjų skausmas dar neatlėgo, sustabdžiusi veiklą grupė tą vakarą pristatė patį naujausią savo albumą. Grupės nariai Egmontas Bžeskas ir Ugnius Kiguolis vos sutvardė ašaras, kai į sceną užlipo Egidijaus žmona su dukrele Gabija, kuriai atiteks visi tėvo uždirbti pinigai iš muzikinės veiklos. „Ne aš čia šiandien turėčiau stovėti“, – vos sulaikydama ašaras kalbėjo našle likusi moteris. Muzikinių albumų pristatyme taip pat dalyvavo kito žuvusio grupės nario Jevgenijaus tėvai. E. Bžeskas paprašė visų susirinkusių pagerbti žuvusius muzikantus, bet ne tylos minute: anapilin iškeliavusius vyrus draugai pagerbė gitaros muzikos garsais.

Atsiminimais apie žuvusį brolį Egidijų dalijosi ir jo brolis, grupės „Mexicano“ narys Mindaugas: šioje grupėje vaikinas atsirado tik savo brolio dėka. Vaikinų grupė pristatė savo pirmąjį albumą, kuriame bus galima rasti ne tik lyrinių dainų apie meilę, bet ir pietietiškų muzikos motyvų.

Neseniai susikūrusio Godos ir Luko dueto dainos apie Lietuvos aktualijas jau sudėtos į pirmąjį jų albumą „LG“. Į žurnalisto klausimą, ar bandė suvilioti Godą, Lukas atsakė, kad kai to nepavyko padaryti Stano, jis net nebandė.

Muzikiniam desertui buvo palikta grupė „69 danguje” ir jos narė Karina Krysko. Merginų grupė pristatė, kaip pačios sakė, lengvai pagimdytą albumą „Veidrodėlis“. Jame bus galima rasti ne tik naujausias merginų dainas, bet ir jų nuotraukas ryte, kai būna be makiažo. O grupės narė Karina ne tik pristatė savo naują dainų projektą su saksofonininku, bet ir šokių duetą su scenos bei gyvenimo partneriu Sauliumi Skambinu. Nuo šiol porelė ne tik pati šoks, bet ir mokys šio meno kitus.

Kadangi žurnalistai grupei klausimų neturėjo, į pagalbą suskubo Deivydas Zvonkus ir metė, gan kandžią repliką: „Kas yra Meksikos sostinė?“ Salėje nuvilnijo juokas, nes kaip ir buvo tikėtasi, merginos sumišo ir į klausimą neatsakė. Joms padėti bandė vadybininkas Bžeskas, pasakęs, kad Meksikos sostinė yra „Mexicano“. Daugiau pasisakyti Zvonkui niekas neleido.

Per muzikos albumų pristatymą pagerbti žuvę „Tipo grupės” nariai

„Vakaro žinių“ kalendorius pristatymo vakarėlis: Egmontas Bžeskas ir Ugnius Kiguolis
+6