„flyLAL“ siūlo pigiai mėgautis teroristiniais išpuoliais Indijoje

„flyLAL“ lėktuvas
„flyLAL“ lėktuvas
  © Organizatoriai

Svajojate patekti į rojų, grožėtis pasakiškais peizažais ir romantiškai praleisti laiką? Indija – būtent tai, ko jums reikia! Skrydžių bendrovės „flyLAL“ pateikiami pasiūlymai iš tiesų viliojantys, turint omenyje, kad kelionė į Mumbajų iki šiol paprastai kainavo apie 6 tūkst. litų: „Mumbajus – didžiausias Indijos metropolis. Tai miestas, turintis 15 mln. gyventojų, čia sužinosite, kuo Bolivudas skiriasi nuo Holivudo. Pasigrožėsite Arabų jūros vaizdais ir lengvai iš šio miesto pasieksite puikiausius kurortus vakarinėje Indijos pakrantėje. Skrydžio kaina – 1122 Lt.“

Teroristiniai išpuoliai – nutylimi

Ar pastebėjote juose nors trumpą užuominą, kuri priverstų jus sunerimti? Galbūt apie teroristų išpuolius, kurie dabar drebina Indijos finansų centrą Mumbajų (buvusį Bombėjų)? Apie tai „flyLAL“ neužsimena nė žodžiu, o pasiūlymai skristi į pavojingą Indiją pasipylė lyg iš gausybės rago.

„Šiandien išsiųsti skrydžių pasiūlymai – sutapimas su tai įvykiais, kurie dabar dedasi Indijoje. Iš Užsienio reikalų ministerijos gavome žinią apie teroristinius išpuolius, bet reklaminiai pranešimai jau buvo išsiųsti“, – Alfa.lt teisinosi „flyLAL“ komunikacijos vadovė Gintarė Rimkuvienė.

Purtosi atsakomybės

Skrydžių bendrovės komunikacijos vadovė atkreipė dėmesį, kad jie patys neorganizuoja tiesioginių skrydžių į Indiją: „Mūsų lėktuvai keleivius nuskraidina iki Amsterdamo. Vėliau jie persėda į kitos aviakompanijos lėktuvą. Gavome iš partnerių Amsterdame žinią, kad jie skrydžių neatšaukia, kodėl mes turėtume tai daryti?“

Skrendančių į Indiją skaičius iš Lietuvos per mėnesį siekia apie 100 keleivių. „flyLAL“ atstovė užtikrino, kad iki šiol nėra gavusi iš klientų nė vieno skundo, kuriuo prašytų atšaukti skrydį, todėl pagrindo kalboms „kas būtų, jeigu būtų“ nėra.

Pinigų neatgautų

Vis dėlto, jei atsirastų keleivis, kuris norėtų atsisakyti ilgai planuotos kelionės į Indiją, tai nebūtų taip paprasta. Tai, kad ten vykdomi teroristiniai išpuoliai, atsimuša į griežtą bilietų taisyklių sieną.

„Kiekvienas keleivis, prieš įsigydamas bilietą, gali pasirinkti: pirkti brangesnį, kurį galėtų bet kada pakeisti arba jo atsisakyti, ar pirkti pigesnį, už kurį pinigai negali būti grąžinami. Lietuviai yra taupumu išsiskirianti tauta, todėl dažniausiai renkasi antrąjį variantą“, – tvirtino G. Rimkuvienė.

Išimtį padarė Gruzijai

„flyLAL“ atstovė pastebėjo, kad kartą bendrovė yra padariusi išimtį. „Visi atsimename trumpąjį karą Gruzijoje. Tada sulaukėme daug skambučių iš mūsų klientų, kurie prašė atšaukti skrydžius. Pasielgėme žmoniškai ir leidome jiems pasikeisti bilietus. Bet ten buvo kitokia situacija nei dabar Indijoje. Tada mes organizavome tiesioginius skrydžius, o šiuo atveju esame tik tarpininkai. Dar viena svarbi aplinkybė, kurios neturėtume pamiršti, – dėl skrydžių į Indiją dar nesame sulaukę nė vieno skundo“, – kalbėjo G. Rimkuvienė.

Indiją drebina teroristai

Indijos finansų centrą Mumbajų vakar ir šiandien sukrėtė teroristų išpuoliai. Nenustatyti asmenys švaistėsi automatiniais ginklais, mėtė granatas. Indijos armijai paskelbta kovinė parengtis, įvykiams kartojantis, ketinama į Mumbajaus gatves išvesti kariškius.

Vietos policijos teigimu, nužudytas 101 žmogus, keli šimtai sužeisti, aukų skaičius dar gali didėti. Pranešama, kad policijai pavyko sučiupti kelis teroristus. Mumbajaus viešbutyje „Trident Oberoi“ 10–12 kovotojų gali būti paėmę įkaitais 100–200 viešbučio svečių ir darbuotojų.