Visas tekstas RSS'u

alfa.lt
alfa.lt

Mėgstantys skaityti greitai ir patogiai supras mano džiaugsmą. Didžioji naujiena, patobulinimas, kurio laukiau nekantraudama, beveik labiau, nei viso naujo dizaino, – galimybė RSS‘u prenumeruoti full text Alfos naujienas!

Nors Lietuvos naujienų portalai nelinkę atiduoti viso turinio RSS‘u, Alfa drįsta būti novatorišku portalu. Alfa nori būti patogi. Alfa atiduoda full text RSS srautą! Pasaulinių pavyzdžių kol kas irgi nedaug – panašu, kad pirmasis ir kol kas vienintelis (arba blogai ieškojau) tokiam žingsniui pasiryžęs buvo The Guardian.

Manydama save esant vidutine-išprususia interneto vartotoja, beveik leidžiu sau pagal savo pačios elgesį prognozuoti vidutinio interneto vartotojo elgesį artimiausioje ateityje. Jei noriu ką nuolat skaityti, prenumeruoju RSS. Jei gaunu tik leadą su nuoroda, beveik niekuomet neinu į pačią svetainę. Nebent jau kažkuo labai labai sudomintų. Bet dažnai atsisakau prenumeratos ir pamirštu tą svetainę anksčiau, nei ji kuria nors antrašte labai labai sudomina. Jei nesi man žūt būt reikalingas ir turi daug analogų internete, kodėl neturėčiau pasirinkti tų, kurie labiau taikosi prie mano įpročių?

Ilgai ofise dėl to ginčijausi, ilgai įrodinėjau dalykus, kurių pagrindimui skaičių nėra, ilgai ieškojau precedentų, kurių irgi nebuvo. Ir pagaliau tai gavau. Savo džiaugsmo šiuo pokyčiu patvirtinimui dar išpublikuosiu ištraukas iš finalinio ir pagaliau laimėto susirašinėjimo mailu su kolegomis šia tema. Tikiuosi, neatsirūgs man publikavimas be leidimo..

3) Antanas:
DOVILĖS spaudimu (+ Martynas)
darkart dėl trumpų/pilnų leadų per rss.

2) Linas:
Po varginančio pokalbio su Dovile, aš pritariu jai. T.y. užsimerkti ir eiti į tamsą atiduodant visą RSS srautą.

1) Virgis:
Taip išeina, kad Dovilė nenusileis, tai nusileidžiam mes :)

Tada didelėmis akimis pašokau iš vietos ir kažką nerišliai, bet labai džiugiai, klykaudama bei mosikuodama rankomis, pusiau bėgom, pusiau straksėdama aplėkiau keletą stalų redakcijoje. Pavadinkime tai pergalės šokiu.