REKLAMA

Pavasarinis horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Paprastai visada pasirengęs atakai Skorpionas pavasarį taps labai pažeidžiamas. Jis trokš šilumos, švelnumo, dėmesio. Įpratęs nugalėti ir užvaldyti kitus, dabar jis pats bus nusiteikęs paklusti. Atsidūręs jam nebūdingoje rolėje, Skorpionas rizikuoja labai smarkiai nudegti. Nuo to jį gali apsaugoti vabalo pavidalo talismanas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

REKLAMA

Visa Šaulio išvaizda ir laikysena tarytum šauks: „Aš pasiruošęs pavasariui!“ Jo nuotaika bus žaisminga, o ryžto ir drąsos galės pavydėti visi. Jis bus pasirengęs laidyti meilės strėles į visas puses. Kad neprašautų pro taikinį ir smarkiai nenukentėtų, jam reikėtų dažniau vilkėti mėlynais, violetiniais ar alyvinės spalvos drabužiais. Mat šios spalvos laikomos laimę nešančiomis Šauliui.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Pavasario permainos Ožiaragiui asocijuojasi su gyvenimo nestabilumais. Ir nėra ko stebėtis: juk orai, ypač kovo mėnesį, dažnai keičiasi, tai žvarbu, tai šilta, tai lyja ar šlapdriba, tai saulė kaitriai šviečia. Ožiaragio nuotaika keisis atitinkamai, bet dažniausiai jis atrodys paniuręs. Kad susigrąžintų sau optimizmą, jam reikėtų nešiotis papuošalą ar talismaną iš lazurito arba rubino.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis – iš prigimties novatorius, todėl pavasarį jis ypač trokš permainų. Kaip jas pritraukti ė savo gyvenimą? Pirmiausia reikėtų atlikti generalinį namų tvarkymą ir išmesti visus nereikalingus daiktus. Kai atlaisvins savo aplinką ir sielą nuo balasto, galės prisėsti, sudaryti realų savo troškimų ir idėjų įgyvendinimo planą ir iškart žengti pirmuosius žingsnius jų link, tada jam viskas pavyks.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Neretai su pirmaisiais pavasario spinduliais į Žuvų duris pasibeldžia… kompleksai. Nusivylimas savimi pasiekia tokį mastą, kad joms tiesiog pakerta rankas ir atima bet kokį norą kur nors veržtis. Žuvims reikėtų mokytis mylėti save ištisus metus. O šį jausmą pavasarį joms gali sužadinti narcizai. Kai tik pajuntate, kad nepasitikėjimas savimi grėsmingai sustiprėjo, pamerkite narcizų puokštę virtuvėje arba svetainėje, ir jums palengvės!

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA