Kaip Zodiako ženklai elgiasi socialiniuose tinkluose

Viena draugė mažai informacijos apie save pateikia viešumai, kita kasdien po kelis kartus demonstruoja vis naujas savo nuotraukas? Visada žinote, kur šiuo metu yra geriausias draugas, nes jis apie tai praneša savo „Facebooke“? Žinokite, kad toks draugų elgesys priklauso nuo Zodiako ženklo, po kuriuo jie yra gimę.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinai mėgsta apžiūrinėti savo atvaizdus. Šio ženklo atstovai patalpina daugiausiai „photoshoppu“ apdorotų nuotraukų. Jei norėsite įsidėti savo ir Avino nuotrauką, turėsite gauti jo sutikimą. Jeigu, jo manymu, toje nuotraukoje jis atrodo pakankamai gerai, jis sutiks. Kitaip iškart lieps ištrinti. Avinui patinka, kai kiti apžiūrinėja jo „gražias“ nuotraukas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiai mėgsta prabangą. Ją demonstruoja socialiniuose tinkluose. Jaučiai būna materialistai. Jie mieliau išleis pinigus firminei rankinei nei ekologiškos mėsos gabalui. Jaučiai mėgsta vaizdajuostes. Kai jiems šauna į galvą kokia idėja, jie mielai įdeda atitinkamos vaizdajuostės nuorodą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ar Dvyniams sekasi gerai, ar blogai, niekas nesužinos, nes jie gali įkelti tik savo laimingų akimirkų nuotraukas ar vaizdus iš atostogų, vakarėlių ir pan. Sprendžiant pagal jų profilį socialiniuose tinkluose galima pamanyti, kad Dvyniai nuolat švenčia ir linksminasi. Jie neims svarstyti pasaulio įvykių ar politinių problemų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šiandien laimingas, rytoj nusiminęs. Vėžys turi daug pusių, ir jas visas parodo socialiniuose tinkluose. Jo nuotaika nuolat keičiasi, jo teiginiai dažnai prieštarauja vieni kitiems. Vėžys mėgsta pasinerti į prisiminimus, todėl nevengia įsikelti ir savo vaikystės ar kūdikystės nuotraukų

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas mėgsta būti tarp draugų. Ir jis to neslepia. Tai matyti ir iš jo nuotraukų, patalpintų socialiniuose tinkluose. Liūtas vakarėlio draugijos centre, Liūtas, apsikabinęs su draugais. Visur jis atrodo gerai. Deja, liūtai būna gana egocentriški. Jie mėgsta demonstruoti save. Jiems reikia pripažinimo, būti nuolat dėmesio centre. To jie siekia net socialiniuose tinkluose.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės būna linkusios į perfekcionizmą, jos siekia tobulumo ir elgiasi santūriai, kad neišsišoktų ir netyčia nesugadintų savo įvaizdžio. Santūrios jos būna ir tarp socialinių tinklų draugų. Patalpinti jos gali tik ypatingą nuotrauką. Tam jos gali pasitelkti į pagalbą profesionalų fotografą, kuris sugebėtų tinkamai apdoroti atvaizdą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės dažniausiai įkelia porelės nuotraukas arba savo nuotrauką su geriausia drauge (ar atitinkamai su draugu, jeigu šio ženklo atstovas yra vyriškos lyties). Žmonės, gimę po Svarstyklių ženklu, mėgsta būti su kuo nors dviese. Fotografijos, kurioje būtų atvaizduotas Svarstyklių ženklo atstovas, keliaujantis vienas, turbūt nepavyktų rasti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas socialiniuose tinkluose jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Galima sakyti, kad tai yra jo stichija. Šio ženklo atstovai būna emocionalūs ir labiausiai linkę konkuruoti su kitais. Skorpionui svarbu, kad jo draugų skaičius būti nepaprastai didelis. Jo socialinių tinklų profilyje galima perskaityti daugybę jausmingų sentencijų ar citatų, galinčių paliesti jautriausia lankytojų sielos stygas.

Alfa.lt naujienos