REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (spalio 29 – lapkričio 4 d.)

REKLAMA

Ši savaitė daug kam bus niūri. Nuotaika keisis kartu su gamta, kuri neteks savo gražiųjų rudens spalvų.

AVINAS

(03.21–04.20)

Dinamiška, tačiau daugelyje sričių sėkminga savaitė. Deja, dėl per didelio reiklumo sau bei aplinkiniams, kažin ar sugebėsite tuo pasidžiaugti. Pirmoji savaitės pusė palanki kelionėms, deryboms bei sutarčių, su užsienio partneriais, pasirašymui. Antroje savaitės pusėje atidžiau tikrinkite dokumentus, po bet kuo nepasirašinėkite. Nebijokite prašyti kolegų pagalbos. Savaitgalį skirkite sau ir mylimam asmeniui.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Savaitės pradžia labai gera. Tai didelių atradimų bei puikių idėjų metas. Beje, tai liečia ne tik profesinį, bet ir asmeninį gyvenimą. Nuo trečiadienio turite būti atsargesni, ypatingai tai svarbu nuosavą verslą turintiems Jaučiams. Tikėtina nesąžininga veikla ar apgavystės, tad būkite atsargūs dirbdami su dokumentais ar pasirašydami sutartis. Savaitgalį skirkite sau ir artimiesiems.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savatę Dvyniai neturėtų švaistyti laiko veltui. Nesustokite ties tuo, ką jau pasiekėte, žingsniuokite toliau. Dabar laikas tinkamas užkariauti aukštumas. Savaitės pabaigoje neatsisakykite susitikimo su draugais arba triukšmingo vakarėlio – tai atneš jums naudos, o tuo pačiu ir atsipalaiduosite. Savaitgalį įsiklausykite į draugų patarimus ir pastebėjimus. Jie gali padėti suprasti problemą, ar pamatyti tai, ko nematote jūs.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šios savaitės sėkmė priklausys nuo jūsų bendravimo su aplinkiniais, gebėjimo pasinaudoti jau turimais ryšiais ir atrasti naujus kontaktus. Savaitės pradžioje gali išsipildyti maži norai. Neužsikraukite visų darbų vien ant savo pečių, geriau paprašykite draugų ar kolegų pagalbos. Komandinis darbas atneš geresnius rezultatus. Trečiadienį ar ketvirtadienį nepasitikėkite naujais pažįstamais, nes būsite įtraukti į avantiūras, kurių pasekmės gali būti skaudžios. Savaitės pabaiga rami, gal vertėtų susiplanuoti savaitgalį?

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Savaitės pradžioje teks spręsti dar praėjusios savaitės neužbaigtus reikalus. Savaitės vidurys gana sudėtingas, tačiau produktyvus. Galite jausti įtampą ir stresą, bent vakarais stenkitės atsipalaiduoti, atsiriboti nuo visų reikalų ir blogų emocijų. Antroje savaitės pusėje neliks nepastebėti jūsų kūrybiniai gabumai, turite parodyti viską ką galite. Savaitės pabaigoje nežaiskite dvigubų žaidimų – tai pavojinga jūsų karjerai. Savaitgalį neleiskite užkrauti savęs darbais – tai laikas skirtas poilsiui bei energijos atstatymui.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Tai ne produktyviausias laikas profesinei veiklai, tačiau jeigu turite arba planuojate užmegzti dalykinius ryšius su užsienio partneriais, dabar jums gali pavykti pasiekti itin gerus rezultatus. Tik nesitikėkite pagalbos ar patarimo iš šalies, pasikliaukite savo protu, viską turėsite atlikti patys. Savaitės pabaiga ramesnė, tačiau ne itin palanki. Dėl netikėtų įvykių ar kažkokių nesusipratimų gali žlugti artimiausios ateities planai. Savaitgalį aplankys puikios idėjos

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę jums vertėtų susiimti rimtiems darbams. Plėtokite verslo ryšius, ieškokite naujų bendradarbiavimo galimybių, naujų partnerių. Orientuokitės į tai, kas padės pasiekti labai gerus rezultatus. Vadovybei patinka jūsų atidumas, bei gebėjimas pastebėti menkiausias detales, tačiau to nepakanka, kad būtumėte paaukštinti pareigose. Penktadienį vertėtų apsvarstyti ateinančios savaitės planus.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA