Lapkričio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Meilės fronte viešpataus tyla, tačiau Skorpionas bus toks užsiėmęs darbu, kad to nė nepastebės ir neims dėl to rūpintis.

Lapkričio mėnesį jį gali kankinti galvos skausmai. Jeigu į šį organizmo signalą numos ranka, tai galės įsitaisyti lėtinę ligą. Galvos skausmas bus aiškus signalas, kad Skorpionui trūksta poilsio.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šauliui patartina paskutinį rudens mėnesį skirti savišvietai ir saviugdai.  Tam teks atsisakyti vakarėlių, pasilinksminimų ir nerūpestingų renginių, kuriuos taip mėgsta šio ženklo atstovai.  Visą lapkritį bus bandoma Šaulio stiprybė ir savitvarda: artimųjų ligos, kivirčas su viršininku, mylimo žmogaus išdavystė ir kiti nemalonumai keis vienas kitą. Sėkmės pasieks tik tie šio ženklo atstovai, kurių nervų sistema yra stipri, kitiems gali net tekti kreiptis pagalbos  į psichologą.

Gresia didelis pavojus, kad stipriosios lyties atstovai, gimę po Šaulio ženklu, gali tapti finansinės aferos aukomis.  Reikės būti labai atidiems ir atsargiems pasirenkant verslo partnerius. Negalima aklai tikėti nė vieno žmogaus žodžiais, būtina tikrinti juos ir spręsti apie juos tik pagal jų konkrečius darbus.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Paskutinį rudens mėnesį Ožiaragis praleis įsimylėjimo būsenoje.  Nevaržomi santuokos saitų šio ženklo atstovai sutiks įdomų, simpatišką asmenį, o šeimą turintys vėl įsimylės savo antrąją pusę.  Jie apleis darbus ir nustos rūpintis  materialinėmis gėrybėmis. Svarbiausia jiems bus, kad šalia būtų mylimas žmogus. Tačiau karštų jausmų ir beprotiškos būsenos periodas greitai pasibaigs, Ožiaragiui teks prablaivėti nuo jausmų svaigulio ir nusileisti ant žemės. Atsikvošėjęs jis pasiraitos rankoves ir imsis darbo. Dirbs įnirtingai, kad kuo greičiau kompensuotų tai, ką bus spėjęs prarasti kovodamas dėl mylimojo.

Lapkričio mėnesį Ožiaragiui gali sukelti rūpesčių odos problemos. Patartina kreiptis į dermatologą ir neeksperimentuoti pačiam.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Vandenis šiaip mėgsta greitai įsižeisti, o lapkričio mėnesį jis turės galimybių supykti ant visų ir ant visko.  Viršininkai nustos klausyti išmintingų jo patarimų, antroji pusė pradės veikti savarankiškai, nesitardama su juo,  draugai nustos domėtis jo reikalais, kirpėjas sugadins šukuoseną ir įvyks dar daug visokių nemalonumų. Jis bus prastai nusiteikęs.

O tokios nuotaikos Vandenis sugadins gyvenimą ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Todėl paskutinį rudens mėnesį jis praleis vienišas su savo mintimis, prisimindamas kiekvieną įžeidėjų žvilgsnį ir žodį. Galiausiai jis nuspręs visiems atleisti ir surengs ta proga vakarėlį arba išeis su draugais į renginį, kurs sutiks žmogų, kuris pakeis visą jo gyvenimą į gerąją pusę.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Lapkričio mėnesį Žuvims patartina leisti sau pailsėti, nes paskutiniuoju metu jos daug dirbo, todėl organizmas išseko ir energingumas sumažėjo. Jeigu jos to nepadarys, iškils grėsmės rimtai susirgti. Geriau kuo skubiau nustumti visus darbus į šalį ir išvykti pailsėti į šiltus kraštus, prie jūros ar į kalnus, išjungti telefoną, mėgautis saule ir mylimo žmogaus draugija.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos