REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (spalio 22–28 d.)

REKLAMA

Ruduo jau persirito į antrąją pusę. Turbūt visiems įdomu sužinoti, kaip seksis paskutinę spalio savaitę?

AVINAS

(03.21–04.20)

Savaitės pradžia įtempta, atrodys, kad nesiseka paprasčiausi dalykai. Neklausykite apkalbų apie artimus, mylimus žmones, labai tikėtina, kad išgirsite netiesą, kuri sukels nesusipratimus ir sumaištį. Antroje savaitės pusėje jūsų nuotaika bei savijauta pagerės, o reikalai pajudės reikiama linkme. Savaitgalis palankus meilės pasimatymams. Tikėtina ir nauja romantiška pažintis.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Savaitė tinkama svarbiems reikalams tvarkyti. Tik nereikia skubėti, visur būkite atidūs bei atsargūs, analizuokite situaciją, pasverkite kiekvieną žodį, neskubėkite įsipareigoti. Jei teiktų spręsti skolų problemas, į duodamus pažadus nedėkite didelių vilčių. Antroje savaitės pusėje nesistebėkite tuo, ką išvysite ar išgirsite, būsite labai įtarūs ir linkę išlieti savo pyktį ant aplinkinių. Savaitgalį raskite laiko ilgiau pabūti su mylimaisiais.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šiuo metu nesunkiai atsikratysite to, kas jums nepatinka, slegia ar kelia kitas blogas emocijas. Tai gali būti daiktas, įkyrus asmuo, žalingas įprotis, slegiantys įsipareigojimai ar blėstantis meilės ryšys. Būsite ramesni, jei jūsų dėmesys bei energija bus nukreipta į artimus žmones ar buitinius reikalus. Savaitgalį likite atsparūs gražiems pažadams bei komplimentams, išgirstiems iš mažai pažįstamų asmenų.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Kad ir kuo užsiimsite šią savaitę, būkite atidūs, kad aplinkiniai jus teisingai išgirstų ir suprastų. Lengva ranka nedalinkite pažadų ir venkite įsipareigoti, nes vėliau galite pasigailėti. Taip pat šiuo metu nereikėtų rizikuoti, jeigu intuicija tam priešinasi. Papuolę į bėdą galite tikėtis draugų ir artimųjų pagalbos.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Svarbius reikalus turėtumėte susitvarkyti dar iki ketvirtadienio. Tai geras laikas bendradarbiavimui, sutarčių pasirašymui ar ateities planų kūrimui. Antroje savaitės pusėje turėsite neplanuotų išlaidų, tačiau jos neišvengiamos, jeigu norite užtikrinti savo šeimos gerovę. Savaitgalį tikėtinas aštrus pokalbis ar ginčas su artimu žmogumi. Dabar nesunkiai įtikinsite jį savo teisumu, tačiau susimąstykite, kad ir patys kartais turite nusileisti, ieškoti kompromiso.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Tai geras laikas, kai viskas savaime klostosi taip, kaip reikia, nors galbūt ir ne visai taip, kaip tikėjotės jūs. Šiuo metu daug ką lems socialiniai ryšiai. Padėti gali kolegos, draugai, ar visai nepažįstami žmonės. Nebijokite klausti patarimo, prašyti pagalbos, kartu spręskite esamas problemas. Šią savaitę užmegzti nauji dalykiniai santykiai ateityje gali atnešti nemažai naudos. Taigi, daugiau bendraukite ir megzkite naujas pažintis.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę viskas klostysis ganėtinai sklandžiai, tad imkitės svarbių ir daug atsakomybės reikalaujančių darbų – jums pavyks. Tiesa, artimoje aplinkoje gali kilti nesusipratimai, tačiau nuovokumas padės laiku pasprukti iš galimų konfliktų zonos. Savaitgalis palankus viešnagėms, susitikimams su jums svarbiais asmenimis. Tikėtinas slaptas romantiškas nuotykis.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Šią savaitę nuo jūsų pastangų mažai kas priklausys, tad neverta iš paskutiniųjų siekti sunkiai pasiekiamų dalykų. Geriau pasyviai stebėkite, kas vyksta, ir leiskite gyvenimui tekėti įprasta vaga. Šiuo metu nesate labai stiprūs, tad geriau išlaukti tinkamesnio momento. Antroje savaitės pusėje nuojauta jūsų neapvils, tačiau ten, kur reikia tikslumo, labiau pasikliaukite skaičiavimais arba kompetentingo asmens patarimais.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA