REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (spalio 7 – 13 d.)

REKLAMA

Ši spalio savaitė daugumai Zodiako ženklų bus nerami, vėjuota ir spalvinga kaip rudenio gamta. Grožėkitės gyvenimu ir atsiminkite, kad niekas netrunka amžinai – taip pat ir nemalonumai.

AVINAS

(03.21–04.20)

Avinas turės prisiminti savo finansinius įsipareigojimus – draugai tikriausiai paprašys grąžinti seną skolą. Nors šios ateinančiai savaitei neplanuotos išlaidos gerokai apsunkins jūsų padėtį, geriau kaip tik dabar išspręsti visus finansinius klausimus, kad nereikėtų prie jų grįžti ateityje.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Jaučių laukia laikotarpis, palankus partnerystės santykiams aktyvinti. Kaip tik dabar bendravimas ir kontaktai bus labai naudingi ir produktyvūs. Artimiausiomis dienomis atsiras galimybė sudaryti pelningą sutartį. Jei norite atitrūkti nuo reikalų, galite, pavyzdžiui, perstatyti namuose baldus – nuotaika pagerės.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniams neduoda ramybės bendradarbių laurai. Nustokite pavydėti, verčiau atidžiau pažvelkite į save. Jūs turite tų pačių savybių, kaip ir kolegos. Ateinanti savaitė – tinkamiausias metas jas pademonstruoti aplinkiniams. Vyresnybė susidomės jūsų pasiūlymais. Juos teigiamai įvertins ir jūsų kolegos.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Vėžių laukia puikus laikotarpis – galėsite aktyviai pasireikšti profesinės veiklos srityje, kūrybinių ieškojimų sferoje. Bet būkite atsargūs, kadangi sėkmė gali nusisukti. Ruoškitės priimti rimtus sprendimus, kad išvengtumėte konflikto su giminėmis. Atminkite, kad bloga taika geriau už bet kokį karą.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Liūtai kitą savaitę galės imtis naujų darbų ir užmegzti naujų dalykinių pažinčių, kurios bus naudingos. Jūsų profesionalumas ir rimtas požiūris į darbą jums padės pagerinti materialinę padėti. Savaitės pabaigoje įsigysite brangių pirkinių. Poilsio dienomis tvarkykite buitinius reikalus ir bendraukite su artimais žmonėmis.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Mergelės turės progą smarkiai pagerinti savo materialinę padėtį papildomu uždarbiu. Labai galimas dalykas, kad pavyks įgyvendinti senus planus. Jūsų gyvenime atsiras įtakingų žmonių, kurie padės visur kur. Būkite pakantesni namiškiams, atleiskite jiems už jų silpnybes, nekonfliktuokite.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Svarstyklės pradės realizuoti savo planus profesinės veiklos srityje. Panaudokite savo organizacinius sugebėjimus ir mokėjimą racionaliai paskirstyti laiką. Tai teigiamai atsilieps darbo rezultatams. Jei norite palypėti karjeros laiptais, tai pamėginkite užmegzti naudingų pažinčių.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Skorpionai turėtų išnaudoti galimybę realizuoti savo kūrybinį potencialą, kurią suteiks ateinanti savaitė. Naudos duos susitikimai, keitimasis patirtimi ir įvairios konsultacijos. Bet nepamirškite ir savo namų, daugiau laiko praleiskite su šeima. Būtų galima kartu su artimaisiais sutvarkyti būstą ir atsikratyti senų nereikalingų daiktų.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šauliai darbe pateks į vyresnybės akiratį. Ji deramai įvertins jūsų rimtumą ir darbštumą. Net jei artimiausią savaitę šeimoje nenumatoma švenčių ir ypatingų progų, būtų neblogai palepinti artimuosius kukliomis dovanėlėmis. Parodyti savo jausmus tikrai nepakenks, tuo labiau, kad jums bus atlyginta tuo pačiu, galite neabejoti.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Ožiaragiai neturėtų užsibrėžti globalių tikslų, susijusių su darbu ir karjera – ateinanti savaitė tam ne pats tinkamiausias metas. Svarbiausi bus asmeniniai santykiai. Galimas daiktas, kad susitiksite su senais bičiuliais ir artimais žmonėmis, o gal jūsų laukia meilės nuotykiai. Finansinė situacija normali.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA