REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (spalio 1–7 d.)

REKLAMA

Rugsėjis prabėgo beveik nepastebėtai. Tikriausiai įdomu, kokią pirmąją spalio savaitę jums numato horoskopai?

AVINAS

(03.21–04.20)

Mąstykite savo galva, o į patarimus žiūrėkite atsargiai. Ypatingai ši taisyklė galioja darbe. Antroje savaitės pusėje gali kilti didelis noras atsinaujinti, įsigyti naujų daiktų ar drabužių. Jauskite saiką, nešvaistykite pinigų be reikalo, kiekvienas didesnis pirkinys turėtų būti apgalvotas.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Pasiekti tai ką trokštate dabar labiau padės ne gebėjimai, o įtakingos pažintys. Todėl šiuo laikotarpiu daugiau bendraukite ir plėskite naudingų pažinčių ratą. Dabar nesunkiai rasite patikimų verslo partnerių, žmonės bus linkę su Jumis bendradarbiauti, tik turite parodyti aplinkiniams daugiau geranoriškumo

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę turite būti lankstūs, bei sugebėti greitai prisitaikyti prie netikėtų permainų, kitaip Jums svarbūs planai gali žlugti. Nenuostabu, kad jausite įtampą, gal net nusivylimą. Tiesiog išlaukite šį laikotarpį. Antroje savaitės pusėje problemų gali kelti peršalimo ligos.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Mažiau pasakokite visiems apie save, nes ta informacija gali būti pasinaudota blogais tikslais. Jeigu gausite pasiūlymą keisti darbą, prieš priimant sprendimą vertėtų pasverti visus „už“ ir „prieš“. Antroje savaitės pusėje neatidėliokite svarbių darbų, delsimas gali pabloginti siekiamus rezultatus. Savaitgalį tikėtina romantiška pažintis, nuspalvinsianti Jūsų gyvenimą naujomis spalvomis.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę neatsisakykite jokių naudingų pasiūlymų, daugiau bendraukite su Jums „naudingais“ asmenimis, tik jokiu būdu nesiginčykite ir nepertraukinėkite pašnekovo. Antroje savaitės pusėje ir savaitgalį skirkite daugiau laiko ir dėmesio mylimam žmogui, atvirumo akimirką galite sužinoti apie jį kažką naujo.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Ši savaitė tinkama dalykiniams susitikimams ir finansinėms problemoms spręsti. Antradienį ir trečiadienį nesivelkite į apkalbas ar intrigas, galite sugadinti savo reputaciją ir santykius su kolegomis ar giminaičiais. Savaitgalį jūsų užsispyrimas gali sukelti rimtą ginčą su mylimu žmogumi.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę prasideda geras laikas kūrybinių idėjų įgyvendinimui. Taip pat turėtumėte skirti laiko savo namų ar darbo vietos apsivalymui. Ketvirtadienį ir penktadienį lengviau pasieksite norimų rezultatų darbinėje veikloje. Savaitgalį tikėtini ginčai su artimaisiais. Įsiklausykite, ką Jums norima pasakyti ir venkite pamokslauti.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

puikus laikas pasirūpinti namų jaukumu ar santykių su artimaisiais gerinimu. Drąsiai planuokite grandiozinius pertvarkymus ar didesnius pirkinius. Beje tai, ką suplanuosite ir pradėsite įgyvendinti šią savaitę, gali būti reikšminga ateityje. Tiesa būkite pasiruošę netikėtumams ir nelengvam darbui. Antroje savaitės pusėje spręsdami iškilusias problemas būkite itin kantrūs ir ramūs.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Reikalai pradės klostytis į gerąją pusę, tapsite aktyvesnis, labiau pasitikėsite savo jėgomis, jus pradės labiau vertinti aplinkiniai. Visais galimais būdais stiprinkite sveikatą. Sportuokite, sveikai ir reguliariai maitinkitės, gerkite vitaminus. Beje tai puikus laikas atsisakyti žalingų įpročių.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Tikriausiai pastaruoju metu galvoje sukasi ne viena nauja idėja. Nesidalinkite savo mintimis su aplinkiniais, geriau įgyvendinkite tai, ką sumanėte. Prieš Jus atsiveria naujos galimybės. Naujos pažintys, užsimezgusios šią savaitę, gali peraugti į naudingus verslo ryšius. Skirkite daugiau dėmesio savo išvaizdai ir sveikatai.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA