REKLAMA

Ką apie jus gali papasakoti kojų padėtis, kai sėdite

REKLAMA

Mes nesąmoningai pasirenkame vieną ar kitą pozą, beveik niekada nesusimąstydami apie tai. O juk per pasąmonę pasireiškia mūsų slapti instinktai ir troškimai.

Kiek daug galima sužinoti apie sėdintį žmogų, vos pažvelgus į jo kojas?

A. Keliai suglausti, kulnai į šalis

Dažnai žmonės, kurie mėgsta sėdėti tokia poza, stengiasi nepastebėti problemų, vadovaudamiesi šūkiu: „Jeigu užsidengsime galvą antklode, tai pabaisa išnyks“. Jie tiki, kad viskas išsispręs savaime. Kartais toks požiūris pasiteisina, o kartais – ne. Pastaruoju atveju savo problemas jie perkelia ant kitų pečių.

Su tokiais žmonėmis lengva bendrauti. Jie sugeba greitai „persijungti“, labai retai galvoja apie tą patį visą dieną. Jie būna kūrybingi, žavingi, infantilūs ir šiek tiek išlepę.

REKLAMA

Tokie žmonės iš pradžių pasako, o paskui galvoja, ką pasakė.

Sėdėsena

B. Viena koja užmesta ant kitos

Šia poza sėdi svajingi žmonės, turintys lakią vaizduotę ir mėgstantys sakyti: „Ak, jeigu būtų…“

Tarp jų dažnai pasitaiko vadinamųjų kompanijų sielų ar vakarėlių liūtų. Su jais nebūna nuobodu, jie nuolat generuoja naujas, kartais beprotiškas idėjas.

Tokie žmonės mėgsta keliauti ir lengvai įsigyja naujų draugų. Jie neims kantriai laukti pirmadienio ar Naujųjų Metų, kad pradėtų gyvenimą nuo tuščio lapo. Kam – juk galima pradėti nedelsiant?!

Jie gali akimirksniu pakeisti įvaizdį, partnerį, veiklos sferą, gyvenamą miestą ar net šalį.

C. Keliai į šalis, kulnai suglausti

Žmonės, kurie taip sėdi, geriau už kitus žino, koks turi būti tikras komfortas. Jie neims per išeigines vaikščioti po parduotuves, kad susikurtų naują įvaizdį, bet sugeba išleisti daug pinigų naujiems kvepalams ar kremui.

Jų santykis su drabužiais ir daiktais būna labai sudėtingas. Šiuo atžvilgiu jie būna labai kaprizingi ir išrankūs.

Gana dažnai juos supa chaosas ir „bardakas“. Tačiau tame, kas kitiems atrodo kaip baisi netvarka, būna tam tikra loginė sistema: bet kurį reikalingą daiktą šeimininkas gali surasti užmerktomis akimis.

Jų silpna vieta – nesugebėjimas susitelkti į vieną dalyką. Jie gana ilgai koncentruojasi, tačiau greitai nukrypsta nuo temos.

D. Kojos lygiagrečiai

Tokia poza sėdintys žmonės paprastai nemėgsta vėluoti ir negali pakęsti, kai vėluoja kiti.

Jie būna daug mąstantys, inteligentiški, pažeidžiami, įsitikinę, kad prasta taika geriau už širdingą barnį, pasijunta nejaukiai, kai kas nors šalia ima viešai demonstruoti savo jausmus.

Jeigu žmogus mėgsta sėdėti suglaudęs kojas ir remdamasis visa pėda į grindis, tai jis yra gana tiesmukas, atviras, gali būti šiek tiek per griežtas arba pedantas iš prigimties.

Jeigu žmogus šioje pozoje šiek tiek pakelia pirštų galus, remdamasis į užkulnius, būkite tikri, kad jis neleis savęs nuskriausti. Toks žmogus, nors ir atrodo santūrus, bet iš tikrųjų visada sugebės atsikirsti ir apsiginti, nes pasaulis jam – priešiška aplinka, o jo namai – saugus prieglobstis, tvirtovė, tarp kurios sienų galima pasislėpti nuo visų negandų.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA