REKLAMA

Savaitės horoskopas 12– ai Zodiako ženklų (rugsėjo 17–23 d.)

REKLAMA

Ši rugsėjo savaitė daug kam atneš netikėtumų ir permainų. Prisiminkite posakį, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

AVINAS

Nuo pirmadienio galite turėti nelabai malonių reikalų su žiniasklaida, socialinėmis tarnybomis. Regis, darbo padaugės, spaus terminai. Vis dėlto savaitės vidurys neblogas nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, prekybai, apsipirkimui. Galbūt neatsispirsite pagundai įsigyti kažką ne pagal kišenę. Artėjant savaitgaliui dėl partnerio ir kitų žmonių nekonkretumo ar problemų gali susijaukti kai kurie planai. Jeigu kur nors vyksite, pasistenkite netrukdyti vairuojančiam transporto priemonę. Jei liksite namuose, nemažai nuveiksite buityje.

JAUTIS

Nuo pirmadienio porą dienų venkite skubotų iniciatyvų, slaptų avantiūrų. Regis, nerimausite dėl galimų nesėkmių darbe, moksle. Stenkitės nepasiduoti keistoms baimėms. Nuo trečiadienio turėtų geriau sektis, siekiant įkūnyti jums reikšmingus sumanymus, norint įsidarbinti ar pakeisti darbą. Savaitgalis gali atnešti komercinės naudos, jeigu prekiaujate, užsiimate nuoma ar kt. Vis dėlto labai svarbu atidžiai skaičiuoti ir elgtis sąžiningai, nes bus pagundų lengvai pasipelnyti pasinaudojant kitų neatidumu.

REKLAMA

DVYNIAI

Šią savaitę dėl ko nors konkretaus susitarti, susiderėti seksis gana sunkiai. Geriausia būtų ramiai tęsti įprastinius darbus. Venkite lengvabūdiškų kalbų ir veiksmų, pasisaugokite traumų. Neblogas metas dvasinėms praktikoms, meninei veiklai. Artėjant savaitgaliui, daugės vidinės sumaišties, neadekvačių sprendimų, nusiteikimo smerkti, apkalbėti. Verčiau venkite abejotinų manevrų meilės fronte. Taktiškiau bendraukite su paaugliais. Jeigu jūsų vaikai ar jūs reikšitės scenoje, galite kažkuo nusivilti.

VĖŽYS

Šią savaitę darbuositės be didelio ūpo. Regis, būsite linkę trauktis į šešėlį priimant sprendimus, viskuo abejoti. Nuo trečiadienio seksis žymiai geriau. Aplinkiniams atrodys, kad tinkamai planuojate reikalus, gebate sudarinėti sutartis, tarpininkauti. Galite patirti malonių akimirkų. Galbūt laukia įdomus užsiėmimas, renginys. Artėjant savaitgaliui, galite nekaip pasijusti dėl sveikatos sutrikimo ar artimo žmogaus negalavimo, apgaulės, apkalbų. Vis dėlto galimos ir malonios patirtys. Venkite didelių fizinių krūvių, svaigalų.

LIŪTAS

Šią savaitę aktualūs bus profesiniai ar mokslo planai, ilgalaikiai projektai, kontaktai su įtakingais asmenimis ar publika. Galbūt kažką įdomaus sužinosite apie kolegas, draugus užsienyje. Stenkitės išvengti nesusipratimų, interesų susikirtimų. Galimos naujos sutartys, dalykiniai užsakymai. Savaitgalį teks daug bendrauti, visur dalyvauti. Pasitaikys nesusikalbėjimų, apsipykimų, ypač jei mėginsite kitus kažko išmokyti, kritikuosite jų kalbą ar žinias. Sekmadienį jums ypač reikės poilsio ir privatumo.

MERGELĖ

Šią savaitę mintys suksis apie investicijas, paveldėjimą, dokumentus, paskolas, draudimą. Būkite atidesni pirkdami, parduodami, pildydami dokumentus. Pats metas atsikratyti žalingo įpročio, apsikuopti savo aplinkoje, išmesti nereikalingus daiktus. Galite gauti aktualių žinių iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Artėjant savaitgaliui, didės emocinė įtampa dėl nebaigtų ar įstrigusių darbų, išlaidų, intrigų, partnerio nesupratingumo ar abejingumo. Vis dėlto savaitgalis žada ir įdomių susitikimų, renginių.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA