REKLAMA

5 labiausiai nenuspėjami Zodiako ženklai

REKLAMA

Jeigu esate vienas iš šios nenuspėjamos elgsenos Zodiako ženklų grupės, tai žmonėms su jumis nuobodžiauti netenka.  Tačiau šio neprognozuojamo charakterio trūkumu gali būti nepatikimumas, nes niekas dorai nežino, ko reikia iš jūsų tikėtis kitą akimirką. Jūs stebinate save ir kitus, esate atviri visoms naujovėms, mėgstate rizikuoti.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šio ženklo impulsyvumas daro jo atstovus visiškai nenuspėjamais. Iš tikrųjų jie net gali būti pavojingi, nes labai dažnai apskritai nesusimąsto apie savo veiksmų pasekmes. Avinas mėgsta daryti tai, kas jį gąsdina ir gali būti jam iššūkiu, todėl visada ieško adrenaliną sukeliančių nuotykių ir įspūdžių. Be to, jis gana nesantūrus. Jam būdingi pykčio ir įniršio protrūkiai.

DVYNIAI

REKLAMA

(05.21–06.21)

Dvyniai nemėgsta nieko planuoti iš anksto, laikydami planavimus nuobodžiu ir nereikalingu užsiėmimu. Paprastai jie būna nuolatinėje  verdančios veiklos būsenoje, todėl dažnai vėluoja ar net pamiršta apie kokius nors susitikimus ar reikalus. Dvyniai mėgsta spontaniškumą, todėl aplinkiniai niekada nežino, ko galima iš jų tikėtis. Kadangi Dvyniai dažnai neturi savo kelio vizijos, tai jie būna priklausomi nuo savo instinktų, nepaiso sveiko proto ir logikos.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šaulys nepaprastai mėgsta permainas, todėl nereikia stebėtis, kad jis gali būti visiškai nenuspėjamas.  Jam nepatinka tikslus ir pragmatiškas planavimas. Jis mėgsta ekspromtu priimti sprendimus. Kai aplinkiniams atrodo, kad visiškai perprato Šaulio charakterį ir siekius, Šaulys būtinai pasielgs visiškai netikėtai ar iškrės kokį pribloškiantį pokštą.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Vandenis nemato reikalo paisyti kitų nustatytų taisyklių, kai jis nesugeba laikytis net savų taisyklių.  Šis ženklas neleidžia žmonėms diktuoti jam sąlygų ir aiškinti, ką jis turi daryti ar nedaryti. Šio ženklo atstovai retai kada pasiduoda svetimos nuomonės įtakai.  Vandenis gyvena dabarties momentu. Jis paprastai sako tai, ką galvoja, ir stengiasi nesigailėti ir nenusiminti, kai kas nors vyksta ne taip, kaip jis tikėjosi.

ŽUVYS

(02.20–03.20)   

Žuvų ženklo atstovai – paslaptingi ir įdomūs žmonės.  Jie negyvena tokio standartinio gyvenimo kaip kiti ir būna linkę daryti tai, ką mano esant reikalinga, taip pat atsižvelgdami į savo nusiteikimą. Kiti niekada negali žinoti, ką Žuvys ruošiasi pasakyti ar padaryti. Bet gali būti tikri, kad jos iškrės kokį nors nestandartinį dalyką. Žuvys mato pasaulį iš savo asmeninio individualaus taško, todėl jos būna tokios nenuspėjamos ir įdomios.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA