REKLAMA

Pinigų energija: kaip teisingai elgtis su jais

REKLAMA

Kiekvieną kartą, kai turime reikalų su pinigais, neriame į tam tikrą chaosą. Taip nutinka dėl tarp žmogaus ir žemės esančių santykių nutrūkimo.

Nustatyti ryšį su žeme – vadinasi, žinoti, kada reikia veikti betarpiškai ir praktiškai, iš tikrųjų jaučiant giminystės ryšius su atliekamu darbu. Kai kalbama apie finansinius reikalus, tokie jausmai mus aplanko itin retai.

Bet mūsų santykiai su jais perpildyti iš anksto paruoštų idėjų, kilusių dėl vystymosi, siekiančio ego didybę, ir jo manipuliacijų. Netgi elgesys su pinigais, paprastais popieriukais, mums atrodo labai rimtas žaidimas.

Mes tarsi statome smėlio pilis, o vėliau parduodame bilietus, leidžiančius jose lankytis. Skirtumas tarp vaikų ir suaugusiųjų žaidimų tik tas, kad suaugusiųjų žaidimuose visada dalyvauja pinigai.

Vaikams pinigai nerūpi, o suaugusieji nori gauti mokestį už įėjimą į savo šventovę.

REKLAMA

Netgi kai bandome elgtis taip, tarsi pinigai mums nieko nereiškia, tarsi jie yra tik mūsų kūrybinių gebėjimų patvirtinimas arba požymis, arba naudojame juos praktiniais sumetimais, vis tiek suteikiame jiems didelę reikšmę, kadangi jie susiję su mūsų prietarų energija.

Mes galime netgi gėdytis pinigų, jeigu mūsų širdžiai jie pernelyg brangūs.

Vadiname juos skirtingais vardais, pavyzdžiui, „babkės“ arba „baksai“, kad sušvelnintume šį jausmą.

Kartais nusprendžiame, kad pinigai yra mūsų gelbėjimosi ratas, saugumo garantas, kad jų abstrakčios savybės simbolizuoja tam tikrą mūsų asmenybės pusę.

Pavyzdžiui, galime pasakyti: „Bankrutavau, esu visiškas nevykėlis“, „Aš padorus pilietis ir turiu solidžią banko sąskaitą“, „Aš turiu tiek pinigų, kad mano gyvenime nėra vietos paprastumui“.

Pinigų priviliojama energija turi didžiulės įtakos bendravimo procesui ir santykiams.

Jeigu jūsų draugas atsisako apmokėti restorano sąskaitą, automatiškai atsiranda nusivylimas ir noras nuo jo atsiriboti.

Jeigu kažkas pavaišina savo draugą puodeliu arbatos – paprastu puodeliu karšto vandens ir arbatos, – tam iš tikrųjų suteikiama papildoma prasmė.

Man atrodo, kad norint tinkamai priimti save, reikia dirbti su neigiamais pinigų aspektais. Mes turime išmokti matyti šį stiprų ir sumišimą keliantį fenomeną kaip mūsų pačių dalį, kurios neįmanoma nepastebėti.

Jeigu suformuojame teisingą požiūrį į pinigus, jie nustoja būti tiesiog mainų ženklas arba abstrakti energija; mūsų požiūris į juos taip pat tampa praktika. Mes daugiau nebežiūrime į juos kaip į vaistą nuo visų ligų, kuris jau tapo narkotiku, bet galime elgtis su jais taip, kaip meistras elgiasi su savo įrankiais.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA