Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 14–20 d.)

Šią savaitę netrūks energijos kilniems darbams ir laisvalaikio pomėgiams, tačiau labiau nei bet kada kankinsis tie asmenys, kuriems tenka dirbti nekenčiamus darbus. Pastariesiems patartina susimąstyti, kodėl atsidūrė tokioje situacijoje ir kaip galėtų pakeisti savo padėtį.

Taip sunku bus tiems, kurių santykiai su savo antrąja puse jau seniai išsisėmė. Atgimusi gamta skatina atgaivinti ir jausmus.  Pavasaris – geriausias metas naujai pradžiai. Dar galima suspėti. Išsiilgę meilės šią savaitę turės progų susipažinti su įdomiais žmonėmis.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę galite susidurti su nesklandumais profesinėje veikloje. Apsišarvuokite kantrybe, visos problemos išsprendžiamos, tik kartais reikia įdėti daugiau pastangų. Turėtumėte suprasti, kad eikvojate per daug laiko ir energijos nereikšmingiems dalykams. Turite išskirti tai kas svarbiausia ir susikoncentruoti į darbus, kurie ateityje gali atnešti apčiuopiamos naudos.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Rami savaitė, tačiau dėl teigiamų darbo rezultatų turėsite pasistengti patys. Parodykite daugiau iniciatyvos, įdėkite daugiau pastangų, neatidėliokite svarbių darbų, vėliau jiems atlikti sugaišite daugiau laiko, o ir rezultatai greičiausiai bus ne tokie, kokius galite pasiekti dabar. Savaitgalį gali atsiverti puikios galimybės realizuoti asmeninius planus.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę tapsite aktyvesni, energingesni ir reiklesni aplinkiniams. Pirmoje savaitės pusėje sugebėjimas numatyti situaciją į priekį bus labai naudingas. Gali tekti praleisti nemažai laiko kelyje. Daugiau bendraukite, nes šio laikotarpio kontaktai gali būti labai naudingi ateityje. Vienišų Dvynių antroje savaitės pusėje laukia labai įdomi pažintis.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę gali kilti ne viena gera idėja ir įgyvendinti jas turėtumėte pradėti kuo greičiau. Beje, aplinkinių nepasitenkinimas nėra priežastis atsisakyti savo norų ar planų. Kartais reikia pakovoti už savo įsitikinimus, ar tiesiog nekreipti dėmesio į kandžias pastabas. Tik jūs patys žinote, ko norite ir ką galite.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Tai įtempto, bet efektyvaus darbo laikas. Apsišarvuokite kantrybe, pamirškite meilės reikalus ir išnaudokite šį laikotarpį tikslingai. Savaitės pabaigoje tikėtini nesklandumai ar nesusipratimai su kolegomis, netgi nedidelės apgavystės. Kontroliuokite ką kalbate, nešvaistykite tuščių pažadų, kad neužsitarnautumėte labai nekonkretaus žmogaus etiketės.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę nerizikuokite pinigais, o didelius pirkinius atidėkite ateičiai. Pirmoje savaitės pusėje jausitės labai rimti, net šiek tiek susikaustę ir įsitempę, todėl gali būti sunku išreikšti šiltus jausmus. Antroje savaitės pusėje norėsite pabūti vieni, susidėlioti mintis, apgalvoti naujus gyvenimo tikslus ir siekius. Patinginiaukite, pasvajokite ir pasisemkite naujų jėgų, pavyzdžiui, gamtos prieglobstyje.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę galimi konfliktai dėl pinigų, ar kitos, su turtu ar finansais susijusios priežasties. Visus svarbius darbus atlikite patys, nepatikėkite jų kitiems. Ypač tai aktualu profesinėje veikloje. Antroje savaitės pusėje būkite atsargesni kelyje. Savaitgalį būkite švelnus ir dėmesingas mylimam žmogui, jums bus atlyginta tuo pačiu.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos