REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 7–13 d.)

REKLAMA

Ši savaitė bus ypač puiki darbštiems žmonėms, kurie dirba su malonumu, taip pat dalykiniams susitikimams, ambicingiems projektams įgyvendinti. Nors žydinti gamta, ryški saulė ir įsimylėjimas kai kuriems Zodiako ženklams smarkiai trukdys susikaupti, vis tiek patartina suimti save į rankas ir tinkamai išnaudoti šią produktyvią savaitę darbui.

AVINAS

(03.21–04.20)

Tikėtina, kad šią savaitę teks ginti savo interesus nuo gana nemalonių personų ir tai jums puikiai pavyks. Antroje savaitės pusėje sėkmė gali ateiti per bendravimą. Žvelkite į viską pozityviau, pykčio paveikti galite pridaryti nepataisomų dalykų. Savaitgalis labai tinkamas romantiškiems reikalams.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę nesunkiai gausite tai ko norite, tačiau turite būti atidūs ir atsargūs. Kažkas gali kišti pagalius į ratus, nes siekia panašių tikslų kaip ir jūs. Antroje savaitės pusėje būkite atidesni pasirašinėdami dokumentus. Taip pat tikėtini nesutarimai kuriant ateities planus. Jeigu užsispyrę laikysitės savo pozicijos, bus tik blogiau. Pasistenkite rasti kompromisą. Savaitgalis palankus meilei.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Pirmoje savaitės pusėje sėkmė priklausys nuo jūsų gebėjimo greitai reaguoti į aplinkos pokyčius. Antroje savaitės pusėje gali kilti didžiulis noras įsigyti kažką brangaus. Jeigu galvojate, kad jums tai reikalinga, nestabdykite, tačiau turėkite galvoje, kad kurį laiką gali tekti gyventi „susiveržus diržus“. Savaitgalį padidėjusi ginčų ir konfliktų tikimybė.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Pirmoje savaitės pusėje galite susidurti su nesklandumais. Tiesiog ramiai išlaukite šį laiką, nepradėkite naujų darbų, verčiau tęskite jau pradėtus. Netinginiaukite ir neatidėliokite darbų, visgi nuveikti galite nemažai. Antroje savaitės pusėje puikiai sutarsite su žmonėmis, net tais, kurių požiūriai ir nuomonės labai skiriasi nuo Jūsų. Tai leis palaikyti naudingus ryšius ir nesigadinti nervų kvailais ginčais.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Aktyvi ir sėkminga savaitė. Intuicija padės iš anksto numatyti iškilsiančius sunkumus ir jiems tinkamai pasiruošti. Todėl reikalai nestrigs ir jūs nuosekliai judėsite pirmyn. Neišsišokite vadovybės akyse, nepamirškite, kad kuklumas žmogų puošia. Savaitės pabaigoje būkite atsargūs su pinigais ir vertybiniais popieriais. Savaitgalį nesivelkite į ginčus, jie niekur nenuves.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Pirmoje savaitės pusėje būsite gana pasyvūs, pro pirštus žiūrėsite į susikaupusius darbus. Antroje savaitės pusėje gali įvykti kažkas tokio, kas pakeis jūsų ateities planus. Akivaizdžiai nedemonstruokite savo pranašumo. Įsiplieskęs ginčas tik sutrikdys darbą ir taps sudėtinga pasiekti užsibrėžtus tikslus. Savaitgalį pinigus leiskite protingai.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Puiki savaitė dalykiniams susitikimams ir ateities planams kurti. Tiesa gali pakišti koją Jūsų pasyvumas ir nepasitikėjimas savo jėgomis. Tad labiau vertinkite save pirmiausia patys ir tik tada Jus įvertins kiti. Savaitės pabaigoje gali tekti lankytis teisinėse institucijose. Atidžiai žiūrėkite ką rašote dokumentuose ir po kuo pasirašote. Savaitgalį galite sulaukti siurprizo iš mylimo žmogaus.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA