Kokias savybes perimame iš mylimojo pagal jo Zodiako ženklą

Ką čia slėpti, visada skausminga išsiskirti su mylimu žmogumi. Bet įdomu tai, kad praėjus kiek laiko netikėtai aptinkame savyje to žmogaus savybes, su kuriuo išsiskyrėme. Tai yra, gali pasireikšti kai kurie Avino, Jaučio ar Ožiaragio charakterio bruožai. Tiksliau, priklausomai nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu yra gimęs jūsų buvęs partneris. Aišku, linkime palaikyti gerus ir harmoningus santykius kuo ilgiau, bet jei vis dėlto išsiskyrėte…

Išsiskyrę su Avinu

Jūsų charakterį turėtų papildyti šio ženklo žmonėms būdingos savybės: impulsyvumas, ryžtingumas, verslumas. Todėl jums lengviau pavyks įveikti kliūtis ir įgyvendinti sugalvotas idėjas. Be to, iš Avino išmokote būti ištvermingesniais ir labiau optimistiškais. Tiesa, šie bruožai dominuos daugiau tarp vyriškos lyties atstovų, kadangi Avino Zodiako ženklą valdo vyriška planeta Marsas. Bet tai taip pat gali reikšti, kad atsiras galimybė dirbti vyriškame kolektyve. Vienaip ar kitaip, bet visa tai jums bus tik į naudą, nes greitai pamiršite skausmingą išsiskyrimą su šiuo Zodiako ženklo atstovu.

Išsiskyrę su Jaučiu

Norime mes to ar ne, bet galime perimti kai kuriuos jų mėgstamus pomėgius. Pavyzdžiui, užsiimti rankdarbiais, gėlininkyste, aplinkos tvarkymu bei apželdinimu ir panašiai. Todėl, panašu, nepraeisite pro kioską nenusipirkę žurnalų, skirtų sodininkams ir daržininkams ar rankdarbių meistrams. Be to, norėdami kuo greičiau atsisveikinti su praeitimi, atnaujinsite namus, kuriuose apsigyvens mylimas augintinis. Taip pat iš šio ženklo atstovų galite perimti ir pomėgį iškylauti ar ilsėtis gamtoje. Svarbiausia, kad išsiskyrus su Jaučiu, aptiksite savyje ne tik naujų, dalykiškų savybių, bet ir susipažinsite su verslo partneriais bei sėkmingai įgyvendinsite projektą.

Išsiskyrę su Dvyniais

Greičiausiai perimsite jų pomėgį leisti laiką draugų kompanijose. Be to, imsite žiūrėti į sunkumus ar problemas atlaidžiau ir su optimizmo gaidele. Beje, jums taps nebepriimtina ilgai užsisėdėti toje pačioje vietoje, todėl, panašu, leisitės į keliones, gal net į tolimus kraštus. Taip pat atsiras noras kažkiek atjauninti ir savo išvaizdą, pradedant organizmo valymo ir gražinimo procedūromis, baigiant drabužinės atnaujinimu. O jau po to galite drąsiai imtis naujos veiklos, susijusios su automobiliais ar kompiuteriniu programavimu. Bet kuriuo atveju jūsų gyvenime atsiradę nauji pomėgiai, padės greičiau pamiršti praeities išgyvenimus.

Išsiskyrę su Vėžiu

Pirmiausiai pradėsite daugiau bendrauti ne tik su savo šeimos nariais: tėvais, broliais, seserimis, bet ir su senais pažįstamais. Mat šio ženklo atstovams pirmaeilis dalykas – šeimos vertybės. Todėl ne tik daugiau laiko skirsite savo artimiems ir brangiems žmonėms, bet ir rūpinsitės jais. O esant reikalui, padėsite išspręsti iškilusias problemas ar bėdas. Taip pat iš Vėžio žmonių perimsite subtilų jausmingumą ir gebėjimą jautriai reaguoti. Šie bruožai labai pravers ne tik bendraujant su saviškiais, bet ir užmezgus naujus santykius. Nesvarbu, ar tai bus jų švelniai ištartas žodis, ar būsite kritikuojami. Kaip ten bebūtų, bet visai nesunkiai „išsilaižysite“ jums padarytas žaizdas ir nesuksite galvos dėl rytojaus.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos