7 daiktai namuose, kurie trukdo gyvenimo sėkmei

Kiekvienas žmogus nori būti sėkmingas ir finansiškai nepriklausomas. Kai prasideda „juodasis“ gyvenimo periodas, apsidairykite aplinkui. Galbūt jūsų nesėkmes nulemia negatyvūs daiktai, kurie supa jus. Išmeskite juos, ir gyvenimas pradės gerėti. Kokie tie daiktai, kurie gali jums trukdyti?

1. Sulaužyti daiktai ir sustoję laikrodžiai

Kam laikyti namuose lėkštę ar puodelį su nuskilusiu kampuku? Net jei suklijuosite juos, teigiamos energijos jie jau nebeskleis. Ši taisyklė negalioja tik senovinėms vazoms, sidabriniams indams, kurie yra šeimos relikvijos.

Tą patį efektą daro ir nebeinantys laikrodžiai, kuriuos žmonės laiko namuose. Jeigu jų neįmanoma pataisyti, tai geriau visai atsisakyti, nes „sustojęs laikas“ yra labai blogas ženklas.

2. Tamsios ir pilkos spalvos

Psichologai pastebėjo, kad tamsios ir pilkos spalvos neigiamai veikia ne tik psichiką, bet ir visą žmogaus organizmą. Jeigu jūsų garderobe tik tamsūs ir pilki drabužiai, tai nesistebėkite, kodėl gyvenime nėra džiaugsmo. Tas pats galioja patalynei ir namų tekstilei. Pakeiskite niūrias spalvas, pridėkite šiltų detalių, o klasikinę juodą suknelę puoškite ryškiais aksesuarais, tada jums pradės labiau sektis.

3  Seni drabužiai ar daiktai, susiję su neigiamais prisiminimais

Fengšuji ekspertai mano, kad nusipirkę dėvėtus drabužius, aksesuarus ar daiktus, mes pasiimame ir juose slypinčią svetimą energiją , kuri ne visada būna gera.

Iš savų daiktų, kurie susiję su neigiamais prisiminimais, nesėkmėmis ar nelaimėmis, namuose geriau nelaikyti, nes vien žvilgsnis į juos sukelia liūdesį ir nusivylimą.

4 .Sudžiuvusios gėlės ir kriauklės

Džiovintų gėlių namuose laikyti nepatartina, taip pat gyvūnų iškamšų, kriauklių. Tie, su mirtimi susisiję daiktai, neša nesėkmes ir skleidžia neigiamą energiją.

5. Paveikslai, vaizduojantys katastrofas

Tam yra visai logiškas paaiškinimas. Juk liūčių, sniego lavinų, audrų ir kitų gamtos kataklizmų vaizdai negali sukelti teigiamų emocijų ir nuteikti optimistiškai. Fotografijos, plakatai, atvirutės, vaizduojantys tokius nemalonius dalykus, turi būti paslėpti kuo toliau nuo akių, jei nekyla rankos jų išmesti.

6. Daiktai be savo poros

Kas nors galėtų paprieštarauti, kam bute laikyti du vienodus arbatos puodelius, bet čia slypi gili prasmė. Reikia sutvarkyti daiktus, kurie turi turėti porą, pavyzdžiui, neturėtų būti vienos kojinės, vieno sportbačio ar vienos slidės, kai negalite rasti antrosios. Šių „našlaujančių“ daiktų reikia atsikratyti. Kitaip jūsų gyvenime vieni nuostoliai ir praradimai ims sekti kitus.

7. Netvarkingi prietaisai ir rakandai, skirti tvarkymu

Tikriausiai nustebsite sužinoję, kad tie daiktai ir prietaisai, kurie skirti tvarkai ir švarai palaikyti, taip pat turi būti nepriekaištingi. Kad išvengtumėte finansinių nuostolių ir smulkių nemalonumų, reguliariai darykite tų daiktų reviziją ir išmeskite netinkamas šluotas šepečius, dulkių siurblį, kempines, suplyšusius grindų skudurus. Pakeiskite juos naujais.

Šaltinis: Rambler.ru

Alfa.lt naujienos