Gegužės mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Gegužės mėnesį visiems Zodiako ženklams patartina stengtis kontroliuoti savo mintis, nes jos gali labai greitai materializuotis. Būtina mąstyti tik pozityviai, tada gegužės mėnuo praeis lengvai ir maloniai.

Paskutinis pavasario mėnuo bus labai intensyvus ir kupinas įdomių įvykių. Vienišiai turės galimybę sutikti savo antrąją pusę, bet tam reikės stengtis nesėdėti namie ir dažniau būti tarp žmonių. Ypač tai pasakytina apie Vandens ženklus, kurie mėgsta būti vieni.

Pavasario pabaigoje visiems patartina surasti laiko poilsiui. Jei nepavyksta išvažiuoti kur nors paatostogauti, tai bent surenkite keletą smagių savaitgalio iškylų, o vakarais užsiimkite mėgstama veikla.

Žmonėms, kurie dirba dideliame aukštyje, padidės rizika patirti traumą. Jiems reikia būti ypač atsargiems.

AVINAS (03.21–04.20)

Paskutinis pavasario mėnuo Avinui bus reikšmingas. Profesinėje srityje viskas klostysis kuo puikiausiai. Jis turės šansų siekti didesnio atlyginimo, kilti karjeros laiptais ir palaikyti draugiškus santykius su kolegomis. Tačiau meilės srityje gegužės mėnesį Avinas susidurs su problemomis ir net gana rimtomis. To priežastis bus karštas Avino būdas. Bėda ta, kad jis visada sako, ką galvoja, ir ne visada galvoja, ką kalba.

„Karinė padėtis“ šeimoje neigiamai atsilieps psichologinei Avino būsenai. Jis stengsis išoriškai būti ramus, o viduje virs ir kunkuliuos. Pataisyti situaciją jis galės, jeigu leis partneriui kalbėti tai, ką šis galvoja, ir nekritikuos jo.

JAUTIS (04.21–05.20)

Gegužės mėnesį Jaučiui reikia liautis visur ieškoti klastos. Jos paprasčiausiai nebus, todėl bus galima atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena diena. Šį mėnesį Jautis patirs daug laimės ir džiaugsmo, kurį gali sukelti meilės prisipažinimas, būsto problemų išsprendimas, netikėtos papildomos pajamos ar kiti malonūs dalykai.

Vaikų turintys Jaučiai galės ramiai atsikvėpti, nes jų atžalos pelnys tai, apie ką seniai svajojo ir ko įnirtingai siekė. Sveikata šio ženklo atstovai taip pat negalės skųstis, todėl jiems reikia skubiai liautis vaikščioti pas gydytojus ir ieškoti sveikatos problemų. Kitaip ligos iš tikrųjų gali būti diagnozuotos, nes medikams juk reikia iš kažko duoną valgyti.

DVYNIAI (05.21–06.21)

Dvyniams šis mėnuo bus labai intensyvus – kelionės, naujos pažintys, romantiški pasimatymai, susitikimai su senais draugais. Jiems paprasčiausiai nebus kada liūdėti ir galvoti apie blogus dalykus. Be to, blogų įvykių praktiškai nebus. Vienintelis dalykas, kuris gali aptemdyti Dvynių džiaugsmą, – greitai tirpstantys finansai. Jiems gali tekti skolintis arba įvesti taupymo režimą. Ši problema gali būti greitai išspręsta, jeigu Dvyniai pasikalbės apie tai su gerais draugais. Jie gali ne tik padėti materialiai, bet ir pasiūlyti papildomų pajamų galimybių. Taip Dvyniai galės užkamšyti visas savo finansines skyles ir nenukentėti dėl nenumatytų išlaidų.

Dvyniams gegužės mėnesį reikia atkreipti dėmesį į savo mitybos racioną. Patartina nepersivalgyti ir nepiktnaudžiauti saldumynais, nes galimi sveikatos sutrikimai, susiję su skrandžiu ir žarnynu.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos