Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 16–22 d.)

Šią balandžio savaitę dauguma Zodiako ženklų pajus energijos antplūdį, taps aktyvesni ir veržlesni. Tikslingai nukreipiantiems savo jėgas ir nesiblaškantiems seksis įgyvendinti savo sumanymus. Deja, toks energingumas turės ir neigiamų pasekmių – paaštrės seni konfliktai su artimaisiais, darbe kils daugiau nesusipratimų.  Vienintelė išeitis – stabdyti save bendraujant su žmonėmis ir kontroliuoti savo žodžius.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę neišvengsite konfliktų, greičiausiai dėl to, kad knietės primesti savo nuomonę aplinkiniams. Jeigu pamąstytumėte giliau, suprastumėte, kad kiekvienas žmogus situaciją mato savaip, todėl nėra vienos tiesos. Be to Jums tikrai neprivalu kažkam kažką įrodyti, ypatingai jeigu tai griauna santykius. Savaitgalį nedemonstruokite laikino silpnumo net ir artimiesiems.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Ko besiimsite šią savaitę, Jums viskas seksis. Būsite labai aktyvūs, todėl net patys ambicingiausi planai gali būti realizuoti. Turėsite galimybę gerokai pasistūmėti į priekį. Ar ja pasinaudosite, žinoma priklausys nuo Jūsų pačių. Savaitgalį „užgrius“ buitiniai rūpesčiai. Pasistenkite nepervargti, išskirkite prioritetinius darbus, o viską, kas ne taip svarbu, atidėkite kitam savaitgaliui.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Jau nuo pirmadienio gali žlugti savaitės planai, Jūsų idėjos bus nepalaikomos aplinkinių. Nenuostabu, kad jausite įtampą, gal net nusivylimą. Per daug nesikrimskite, tiesiog išlaukite šį laikotarpį. Viskas neužilgo susitvarkys, o gal net ir išeis į gerą. Savaitgalį nesunkiai gausite tai ko norite. Būkite švelnus ir dėmesingas mylimam žmogui.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Į bendravimą šią savaitę turėtumėte žiūrėti ne kaip į laisvalaikio praleidimo būdą, o kaip į naudingų ryšių mezgimą. Įtakingi pažįstami padės Jums augti profesine prasme. Antroje savaitės pusėje gali sugrįžti senos problemos, kurias, atrodė, kad jau išsprendėte. Savaitgalį Jūsų draugai gali padėti įgyvendinti tai, ką sugalvojote.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Savaitė kaip savaitė, tačiau tai, kas paprastai sekasi gana lengvai, šiuo metu gali pareikalauti didesnių pastangų. Darbai gali strigti ar neduoti norimo rezultato. Tačiau savaitės pabaigoje pasijusite nugalėtojais, nes suprasite, kad daug kas pavyko. Savaitgalį seksis meilės reikaluose. Kažkas Jums rodys ypatingą dėmesį

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Aktyvi ir sėkminga savaitė. Tiesa, bus problemų, kurias reikės spręsti neatidėliojant, priešingu atveju gali pradėti strigti darbai. Tačiau puikiai su viskuo susitvarkysite. Antroje savaitės pusėje su malonumu bendrausite ir padėsite žmonėms, tačiau reikėtų būti atidiems ir apeiti tuos, kurie nori tik pasinaudoti Jūsų gerumu. Vairuodami turite būti ypač atidūs.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę galimos trumpos išvykos ir/ar svarbūs susitikimai. Tiesa, savaitės pabaigoje dalykinių susitikimų geriau neplanuokite. Jeigu turite naujų idėjų, dabar pats laikas jas įgyvendinti. Savaitgalį būkite švelnus ir dėmesingas mylimam žmogui, jums bus atlyginta tuo pačiu.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Savaitės pradžioje galite jausti emocinę įtampą. Būsite linkę dramatizuoti įvykius ir perdėtai jautriai reaguosite į gana įprastus, kasdieniškus dalykus. Antroje savaitės pusėje turėtumėte atsargiau elgtis su pinigais, nešvaistyti jų nereikalingiems pirkiniams, nes gali kilti didelis noras išlaidauti. Savaitgalį nepamirškite, kad kuklumas žmogų puošia.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos