Kada neišsipildžiusi meilė gali išsipildyti?

Jis neatsako į jūsų jausmus? Jaučiatės atstumta ir nelaiminga? Jūs nesate vienintelė tokia. Meilė be atsako pasitaiko gerokai dažniau už išsipildžiusią meilę. Šis išmintingos merginos laiškas padės jums geriau suprasti savo padėtį ir surasti išeitį.

„Aš nepajėgiu priversti tavęs mane mylėti, bet galiu pati pamilti save

Aš paleidžiu tave, suprasdama, kad nesi skirtas man. Tu niekada negalėsi tiek pasiaukoti, kad pamiltum mane per jėgą.

Suprantu, kad negaliu priversti tavęs mylėti mane. Esu nepajėgi leisti tau pažvelgti į meilę mano akimis. Ilgai stengiausi, tikėjausi, laukiau ir nusprendžiau užbaigti visa tai, nes man nusibodo tavo pasiteisinimai dėl to, kad taip ir nesugebėjai pažinti manęs ir nesi tikras dėl mūsų bendros ateities. Tu paprasčiausiai nepasitiki savimi!

Aš nenoriu nieko versti mylėti. Jeigu kažko trūksta, vadinasi, jausmų paprasčiausiai nėra. Nenoriu, kad matytum manyje tik gerus bruožus ir manytum, kad aš esu logiškai geras pasirinkimas, neatsižvelgiant į emocijas, kurių man nejauti.

Aš nenoriu „mūsų“, kai mūsų neturi būti. Kartais geriau likti draugais, negu nesugebėti nieko duoti vienas kitam.  Kai sutinkame nuostabų žmogų, tai dar nereiškia, kad reikia nerti į santykius su juo.  Kartais mes paprasčiausia sutinkame puikų žmogų tik kaip patvirtinimą, kad geri žmonės apskritai egzistuoja.

Aš nedegu troškimu būti su tuo, kas negali mylėti manęs už mano trūkumus, nevertina išbandymų, kuriuos man teko įveikti, kad tapčiau tokia, kokia esu dabar, kas nesugeba manęs palaikyti ir paskatinti mano aistrų.

Aš nepajėgi priversti tavęs mylėti mane… ir nenoriu to. Neįmanoma priversti kito žmogaus meilei ir santykiams.

Meilė – tai sunkus darbas. Tai nuoširdumas, skaidrumas ir pažeidžiamumas, ir gerų, ir blogų aspektų priėmimas, ir supratimas, kad nėra jokių bendros laimingos ateities garantijų.

Tiesa glūdi tame, kad daugiausia jėgų atiduodame meilei sau. Nes tenka dažnai kovoti su savimi, žemai kristi ir aukštai kilti, kad pagaliau pasiektume mums būtiną savimeilės lygį. Ir kai jūs tai padarysite, nesutiksite pasitenkinti kiek nors menkesniais už geriausius dalykus sau.

Žinoma, jeigu nemylite savęs, tai ir negalėsite iš tikrųjų mylėti kito. Be to, jūs neturėsite teisės tikėtis, kad jis mylės jus nuoširdžiai.

Būtent todėl aš niekada nebandysiu priversti kito pamilti mane. Vienintelis dalykas, ką galiu daryti – tai auginti meilę sau. To paties linkiu kiekvienai merginai, kenčiančia dėl neišsipildžiusios meilės.“

Justė A.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos