Gyvatnešis – tryliktasis Zodiako ženklas?

Prieš kelerius metus Parkas Kunklas, astronomas iš Minesotos valstijos, patvirtino, kad Zodiako ženklų yra ne 12, kaip manyta anksčiau, bet 13. Iš šios sistemos išbrauktas ženklas – Gyvatnešis yra toks pat svarbus, kaip ir įprasti likusieji Zodiako ženklai. Per  pastaruosius tris tūkstančius metų Žemės ašies svyravimai pakeitė Zodiako ženklų datas, todėl pasitikrinkite, ar kokiame žvaigždyne iš tiesų buvo Saulė, kada jūs gimėte. Galbūt jūsų tikrasis Zodiako ženklas ir yra Gyvatnešis, apie kurį astrologai dažnai nutyli?

Pasak kai kurių astrologų, naujieji Zodiako ženklai turėtų būti tokie:

Naujųjų Zodiako ženklų datos

Ožiaragis: gimę sausio 20 – vasario 16 d.;

Vandenis: gimę vasario 16 – kovo 11 d.;

Žuvys: gimę kovo 11 – balandžio 18 d.;

Avinas: gimę balandžio 18 – gegužės 13 d.;

Jautis: gimę gegužės 13 – birželio 21 d.;

Dvyniai: gimę birželio 21 – liepos 20 d.;

Vėžys: gimę liepos 20 – rugpjūčio 10 d.;

Liūtas: gimę rugpjūčio 10 – rugsėjo 16 d.;

Mergelė: gimę rugsėjo 16 – spalio 30 d.;

Svarstyklės: gimę spalio 30 – lapkričio 23 d.;

Skorpionas: gimę lapkričio 23 – lapkričio 29 d.;

Gyvatnešis: gimę lapkričio 29 – gruodžio 17 d.;

Šaulys: gimę gruodžio 17 – sausio 20 d.

Gyvatnešio legenda

Gyvatnešio ženklas yra apipintas legendomis. Senovės graikų laikais Gyvatnešis buvo žinomas kaip Eskulapas, medicinos dievas. Iki šių dienų jis yra vaizduojamas su dviem gyvatėmis, iš kurių jam pavyko sužinoti gyvenimo eliksyro paslaptį (susuktas gyvatės kūnas iki šiol yra medicinos simbolis). Gyvatnešis vaizduojamas kojomis besiremiantis į Skorpioną. Legenda pasakoja, kad žemės deivė Gaja pasiuntė Skorpioną nužudyti Orioną, kuris grasino sumedžiosiąs visus pasaulio gyvūnus. Skorpionas įgėlė Orionui, ir viskas būtų pavykę kaip planuota, tačiau jį pagydė Eskulapas, davęs gurkšnelį eliksyro.

Šio ženklo periodas dar vadinamas „sudegintu keliu“ (lot. Via combusta). Pasakojama, kad dievas Helijas (saulės dievas) turėjo saulės vežimą, kuriuo važinėjo po dangų, ir galėdavo įžiebti šviesą (dieną). Kartą Helijo sūnus Fajetonas pabandė pasinaudoti šiuo vežimu, tačiau jam nepavyko. Tai labai užrūstino Dzeusą, ir jis trenkė į dangų žabu, sukeldamas didelį gaisrą, kuris truko 10 dienų. Sudegintas kelias klasikinėje astrologijoje žymimas 15 laipsnių Svarstyklių ir 15 laipsnių Skorpiono ženklo atkarpoje. Teigiama, kad planetai esant šioje atkarpoje astrologams neįmanoma numatyti ateities, nes horoskopas tampa neįskaitomas. Taigi, tai vienas paslaptingiausių ženklų.

Koks tas Gyvatnešis?

Gyvatnešio ženklas simbolizuoja įvairius netikėtumus, kontrastus. Gimusieji Gyvatnešio periodu dažnai griebiasi kraštutinumų, o jų gyvenimas – nenuspėjamas ir kupinas netikėtų nutikimų. Gyvatnešiai labai pasitiki savimi, tačiau neretai pervertina savo galimybes. Jie turi ir Skorpiono, ir Šaulio savybių, jie mėgsta riziką ir permainas, nepasiduoda rutinai. Gyvatnešių gyvenimo šūkis – visada judėti į priekį. Jiems nėra sunku prisitaikyti prie naujovių, įvairius gyvenimo netikėtumus jie priima kaip iššūkį ir veržiasi į priekį. Gyvatnešiams nėra sunku iš naujo susikurti savo gyvenimą, tad net ir didžiausios nesėkmės jų nepalauš. Gyvatnešiai gali būti puikūs draugai, tačiau santykiai niekada nebus stabilūs. Jie bet kurią akimirką gali viską mesti, ir išvykti gyventi kitur, todėl ilgalaikiai santykiai užmezgami nedažnai.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos