6 aistringiausios poros pagal horoskopą

Jeigu trokštate karšto sekso, rinkitės partnerį pagal žvaigždes. Žinokite, kad jūs turite tik vieną pasirinkimo variantą. Neapsirikite, nes kiti partneriai jus nuvils.

AVINAS ir SVARSTYKLĖS

Avinas mėgsta veikti, užvaldyti, nugalėti, šturmuoti neįveikiamas tvirtoves. Svarstyklės yra  labiau pusiausvyrą išlaikančios būtybės. Svarstyklėms pavyksta pažaboti „laukinį žvėrį“, koks yra Avinas, ir nukreipti jo energiją gera linkme, pavyzdžiui, į  karštą seksą.

Daug kam Avinas ir Svarstyklės atrodys keista pora. Juodu traukia pagarba ir susidėmėjimas vienas kito stipriosiomis pusėmis. Ši trauka gali visam gyvenimui pririšti vieną prie kito. O kai jiedu prieina prie lovos, būna pasirengę duoti vienas kitam būtent tai, ko kitas trokšta. Kietas tandemas!

DVYNIAI ir ŠAULYS

Susipažinkite: laukinių ekstremalų porelė. Jiems neegzistuoja jokie draudimai. Tik dėl jųdviejų tenka nuolat priminti, kad ne visos vietos yra vienodai geros seksui, bet jie neklauso.

Abu šio tandemo partneriai dideli avantiūristai. Juos nuolat traukia eksperimentai, nuotykiai ir naujovių paieškos. Nėra tokio sekso žaisliuko, kurio jie nebūtų išbandę.

Šauliui ir Dvyniams taip gera kartu, kad jie sugeba ištirpti vienas kitame, pamiršdami apie pasaulio už jų buto ribų egzistavimą. Žinoma, tik tol, kol jie nuspręs, kad atėjo laikas užsiimti seksu būtent  tame išoriniame pasaulyje.

JAUTIS ir SKORPIONAS

Abiems Zodiako ženklams didelę reikšmę turi pojūčiai: kvapai, skonis, spalvos, aplinka – viskas turi būti miela, malonu ir teikti pasitenkinimą. Lovoje Jautis trokšta eksperimentų, o Skorpionas sutinka su bet kokia idėja, kuri liečia seksą. Apskritai jie daug laiko praleidžia miegamajame, o jeigu išeina iš šio kambario, tai išsineša su savimi ir savo geismą. Jiedu yra labai karšti paukšteliai.

Kitiems Zodiako ženklams pavojinga stoti tarp Jaučio ir Skorpiono, kurie sudaro porą. Kiekvienas jų sugeba pats save apginti, o dviese jie tampa žudančia jėga, prieš kurią neatsilaikys niekas.

VĖŽYS ir OŽIARAGIS

Priešingybės traukia. Racionalus ir žemiškas Ožiaragis suteikia pusiausvyrą svajingajam Vėžiui, atsargiai, tačiau be didelių ceremonijų nuleisdamas jį iš dangaus ant žemės. Jų paslaptis yra ta, kad kiekvienam kitas atrodo šiek tiek keistokas, o tai sukelia susidomėjimą ir troškimą pažinti vienam kitą. Tyrinėjimai lovoje jiems sekasi labai gerai.

Vėžio ir Ožiaragio sąjunga egzistuoja prieš visus dėsnius ir taisykles. Gal kaip tik todėl jiems viskas klostosi taip puikiai.

LIŪTAS ir VANDENIS

Liūtas – tai aistra ir ugnis. Vandenis – tai svajonės ir reguliariai sudaužyta širdis. Jie reikalingi vienas kitam. Vandenis svajoja, o Liūtas įgyvendina jo svajones. Abu patiria nepaprastą malonumą.  Tuo pačiu jautrusis Vandenis gali nuspėti slaptus Liūto troškimus.

Šiems Zodiako ženklams niekada nebūna nuobodu, kai jie leidžia laiką drauge. Jų aistra ir jausmingumas sudaro tobulą derinį.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos