Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 9–15 d.)

Pavasario viduryje visiems Zodiako ženklams patartina daugiau dėmesio skirti santykiams. Žmonės taps pastebimai jautresni,  sentimentalesni ir skaudžiau reaguos į grubumą, priekaištus ir įžeidimus. Stenkitės būti su visais mandagūs ir taktiški. Taip išvengsite daugybės nemalonumų ir konfliktų darbe bei namuose.  Kultūringas elgesys ir atidumas kitiems padės jums ir meilės srityje.

AVINAS

(03.21–04.20)

Tai savaitė, kai jokie neapgalvoti veiksmai negalimi. Sunkumai darbe neturėtų „išmušti iš vėžių“. Nepamirškite, kad visos problemos laikinos ir išsprendžiamos. Geriau tyliai laukite kol praeis visi nesklandumai ir ramiai dirbkite. Antroje savaitės pusėje nedalyvaukite paskalų platinime, taip išsaugosite gerus santykius su kolegomis. Taip pat vertėtų nedemonstruoti laikino silpnumo svetimiems žmonėms. Savaitgalį leiskite laiką su šeima ir artimaisiais.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Šią savaitę sėkmė profesinėje veikloje didele dalimi priklausys nuo Jūsų diplomatijos. Pirmoje savaitės pusėje būkite itin mandagūs bendraudami su bet kuo, kas gali įtakoti Jūsų karjeros kaitą. Kalbėdami būsite suprasti pažodžiui, todėl prieš ką nors sakydami gerai pagalvokite. Antroji savaitės pusė palanki. Tiesa darbo rezultatai priklausys nuo to kiek energijos įdėsite. Verslo susitikimai bus sėkmingi. Savaitgalį labiau pasikliauti savo intuicija ir per daug nerizikuokite.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę svarbu palaikyti gerus santykius su žmonėmis. Pirmoje savaitės pusėje būkite atsargūs su pinigais ir vertybiniais popieriais. Antroje savaitės pusėje būsite kūrybingi ir iniciatyvūs. Tikėtinos sėkmingos derybos dėl bendradarbiavimo. Atidžiai sekite naujienas, kad nepraleisti Jums svarbios informacijos.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę būsite labai aktyvūs, todėl greitai ir nesunkiai atliks bet kokią užduotį. Visgi priimant svarbius sprendimus reikėtų atidžiau analizuoti situaciją. Antroje savaitės pusėje daugiau bendraukite su draugais ar artimaisiais, tikėtina, kad būtent iš jų gausite ne vieną naudingą patarimą. Savaitgalis palankus spręsti šeimos ir namų ūkio problemas.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę žvaigždės pataria gerai pagalvoti prieš ką sakant ar darant, nes yra tikimybė priimti skubotus, neteisingus sprendimus. Tikėtini konfliktai su kolegomis ar verslo partneriais. Niekam neskolinkite pinigų ir patys jų nesiskolinkite. Per skolas gali būti sugadinti santykiai su Jums naudingais žmonėmis. Savaitgalį jausite mylimo žmogaus palaikymą, tik nereikalaukite iš jo daugiau, nei jis gali duoti.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę gali kilti didžiulis noras įsigyti kažką brangaus. Jeigu galvojate, kad jums tai reikalinga, nestabdykite, tačiau turėkite galvoje, kad kurį laiką gali tekti gyventi „susiveržus diržus“. Antroji savaitės pusė produktyvi, tačiau gali pakišti koją Jūsų pasyvumas ir nepasitikėjimas savo jėgomis. Tad labiau vertinkite save pirmiausia patys ir tik tada Jus įvertins kiti.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Pirmoje savaitės pusėje sėkmė priklausys nuo Jūsų gebėjimo reaguoti į aplinkos pokyčius. Antroje savaitės pusėje atsipalaiduosite, „įjungsite poilsio režimą“, galvoje suksis meilės reikalai. Visa tai nėra blogai, tačiau gali kilti didelis noras išlaidauti. Susiimkite, pinigus leiskite protingai. Savaitgalį tikėtinas nepamirštamas pasimatymas.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos