Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (vasario 26 – kovo 4 d.)

Vieni Zodiako ženklai pavasario pradžią pasitiks pakiliai nusiteikę, kitiems nuotaiką gadins netikėtai užgriuvę rūpesčiai. Sužinokite, kuriai grupei jūs priklausysite.

AVINAS

(03.21–04.20)

Sudėtingas laikas. Pirmoje savaitės pusėje tikėtini nesusipratimai su kolegomis. Pasistenkite nekreipti į tai dėmesio, nekonfliktuoti, o daug ir gerai dirbti. Taip išlaikysite gero darbuotojo reputaciją. Jeigu santykiai su artimaisiais pastaruoju metu buvo įtempti, savaitgalį geriausias metas juos pataisyti. Išvykite kur nors kartu, atsiribokite nuo viso Jus supančio pasaulio ir skirkite visą dėmesį tik vieni kitiems.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Puiki savaitė. Būsite kūrybingi ir iniciatyvūs. Atidžiai sekite naujienas, kad nepraleisti Jums svarbios informacijos. Sėkmė darbe priklausys nuo Jūsų gebėjimo greitai reaguoti į aplinkos pokyčius. Santykiuose su priešingos lyties asmeniu, nedarykite skubotų išvadų, kažką galite suprasti neteisingai ir atstumti Jums patinkantį žmogų. Kai suprasite savo klaidą, grįžti į pradinę padėtį bus sunku.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Savaitė rami, viskas tekės įprasta vaga. Būsite pakilios nuotaikos, tačiau turėtumėte suprasti, kad tik siekdami svarbiausių tikslų, o ne bandydami aprėpti viska, galėsite džiaugtis gerais rezultatais. Savaitgalį vienišiems ženklo atstovams tikėtina nauja pažintis. Naują simpatiją galite sutikti renginyje ar išvykoje, tad nesėdėkite namuose.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Nuo savaitės pradžios būsite irzlūs, nepatenkinti gyvenimu, galite jausti nepasitenkinimą savo darbu. Atrodys, kad visiems aplinkui sekasi, tik jums kažkodėl ne. Antroji savaitės pusė palanki dalykinėms kelionėms, komandiruotėms. Tikėtina, kad jų metu ne tik atliksite tai ką suplanavote, bet ir užmegsite naujų vertingų kontaktų. Savaitgalį stenkitės kontroliuoti savo emocijas.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Pirmoje savaitės pusėje gali kilti sunkumų su kolegomis ar verslo partneriais. Visas iškilusias problemas spręskite iš karto, neatidėliodami, nes vėliau joms pašalinti prireiks kur kas daugiau laiko ir jėgų. Antroje savaitės pusėje galite įsivelti į konfliktą su artimu žmogumi, draugu, dėl kurio nebūsite kalti, tiesiog atsirasite netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Geriau nutylėkite, juk ir Jums kartais būna „blogų dienų“.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Gera savaitė. Neatidėliokite sumanymų, apie kuriuos jau seniai mąstote, dabar pats laikas veikti. Būkite šiek tiek ryžtingesni. Per didelis Jūsų atsargumas neleidžia pasiekti norimo rezultato. Nereikia rizikuoti „aklai“, pasverkite visus „už“ ir „prieš“, juk analizuoti situaciją mokate puikiai. Antroje savaitės pusėje reikėtų vengti konfliktų su artimaisiais ar giminaičiais, greičiausiai liksite kaltas, net jeigu toks nesate.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Galbūt ne taip seniai teko priimti svarbų sprendimą, o dabar abejojate ar pasielgėte teisingai? Ženkite pirmyn ir nesidairykite atgalios, rūpinkitės tuo kas priešakyje. Antroje savaitės pusėje būsite jautrūs, linkę į viską perdėtai reaguoti. Esant tokios būsenos labai lengva priskaldyti malkų, padaryti ar pasakyti tai, dėl ko vėliau gailėsitės. Savaitgalis palankus išvykai su artimaisiais.

SKORPIONAS

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos