Kovo mėnesio horoskopas 12–ai Zodiako ženklų

Kovo mėnuo vieniems Zodiako ženklams bus geriausias iš visų. Jie realizuos savo senus sumanymus. Jiems numatomi susitikimai su maloniais priešingos lyties atstovais ir romantiškų santykių pradžia, finansinis stabilumas ir kai kurios kitos gyvenimo gėrybės.

Tie, kurie nepatenka į laimingųjų grupę, kovo mėnesį gyvens daug nervindamiesi, nes kils problemų, kurių nesugebės išspręsti net įtakingi žmonės. Jiems lieka tik laukti, kol pasibaigs juodasis periodas, ir tikėtis, kad po jo prasidės tikrai šviesus etapas.

Labai svarbu laikyti savo ateities planus paslaptyje, nes neišsaugota informacija kovo mėnesį gali duoti impulsą konkurentams perimti jūsų idėją. Be to, nesnaus ir tie, kurie mėgsta apkalbinėti ir viską kritikuoti. Pastarieji bandys sugadinti jūsų santykius su artimaisiais. Bus būtina kontroliuoti savo emocijas. Agresyvioms ir naiviai atviroms asmenybėms kovo mėnuo bus sunkus.

AVINAS

(03.21–04.20)

Kovo mėnesį šio Zodiako ženklo atstovai trokš ramybės ir tylos, tačiau jų gyvenimas bus kupinas siurprizų, todėl atsipalaiduoti nepavyks. Atsiras nenumatytų, neatidėliotinų reikalų, kurie pareikalaus daug energijos. Tačiau skubėti nepatartina, reikia dirbti ramiai ir spręsti problemas iš eilės. Skubėjimas tik viską sugadins. Jeigu nepavyks susidoroti savo jėgomis, reikia kreiptis pagalbos į kolegas ar artimuosius. Jie neatsisakys pagelbėti.

O meilės reikaluose Avinui niekas padėti negalės. Teks savarankiškai taisyti santykius su savo antrąja puse. Čia svarbiausia bus parodyti rūpestingumą ir švelnumą. Galima bus padovanoti vertingą dovaną, juk Avino finansinė padėtis leis padaryti malonumą mylimam žmogui.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Pirmas pavasario mėnuo Jaučiui bus meilės ir romantikos metas. Gali užsimegzti tarnybinis romanas. Netrūks siurprizų ir paslapčių. Artimieji taip pat bus nusiteikę meiliai, dovanos dovanas, pasakos apie savo jausmus ir pateiks malonių siurprizų.  Jautis maudysis meilėje. Tai įkvėps jį žygdarbiams ir darbe. Jam kils įdomių idėjų ir sumanymų,  atsiras teigiama nuostata bendraujant. Jį palaikys kolegos. Jaučiui pavyks sudaryti pelningą sutartį.

Jaučio vadovai pasistengs paskatinti savo kruopštų darbuotoją. Galimos premijos ir paaukštinimas. Vienintelis dalykas, kuris aptemdys giedrą kovo dangų bus Jaučio įtarumas. Jis gali tapti nervų sistemos ir žarnyno sutrikimų priežastimi.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Kovo mėnuo aktyviems Dvyniams praeis pagal įprastą scenarijų. Bus daug darbo ir bendravimo. Sveikas gyvenimo būdas suteiks energijos, naujos pažintys praskaidrins pavasario pradžią. O neveikliems šio ženklo atstovams teks save „laužyti“. Jiems reikia parodyti iniciatyvą, kad pasiektų geidžiamų rezultatų, nustotų bambėti ir daugiau laiko praleistų dirbdami įvairius darbus. Ypač tai liečia jaunimą.

Finansinėje sferoje ne viskas bus gerai. Mėnesio pradžioje Dvyniai gaus nedidelių pajamų iš įprasto šaltinio, bet paskui teks veikti savarankiškai, kad užsitikrintų sau pasiturinčią egzistenciją arba taupyti maistui. Deja, antrasis variantas nėra geras, nes sveikatos problemos nevers ilgai laukti. Jos primins apie save jau kovo pabaigoje. Geriau jų išvengti.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos