Kieno norą pildys visata, jeigu to paties dalyko nori du žmonės?

Nemokamas sūris būna tik pelėkautose – taip byloja liaudies išmintis. Toks yra visatos dėsnis – kiekvienas noras turi savo kainą.

Visata kaip mechanizmas, kuris veikia pagal labai konkrečius dėsnius. Vienas iš jų ir turbūt pagrindinis yra – pokytis įvyksta tik tuomet, kada įdėta pakankamai pastangų jam įvykti.

Kiek Jūs žinote apie šį pagrindinį visatos dėsnį? Kiek Jūs jį naudojate savo gyvenime?

Gali būti, kad Jūs tiesiog tikitės greito rezultato, paprašę visatos suteikti Jums tai, ko norite. Tačiau to neužtenka. Nes galbūt kažkas kitas prašo priešingai nei Jūs. Kurį norą visatai įgyvendinti tuomet?

O tuomet ji žiūri, kieno ryžtas bus didesnis. Tai galioja ir paprastoje fizikoje. Į kurią pusę dalelė bus veikiama didesnės energijos, į tą pusę ji ir judės.

Kas vyksta, kai turime ryžto?

Ryžtas mus įkvepia veiksmui. Tuomet mes natūraliai imamės to, ką manome esant teisinga atlikti norėdami pasiekti tikslą. Nesvarbu kas tai bebūtų: anksti keltis, sportuoti, sveikai maitintis, melstis, medituoti, užsiimti joga ir t.t.

Mūsų ryžtingi veiksmai vardan noro-tikslo yra tikras įrodymas VISATAI, kad mes to tikrai norime. Kad neabejojame. Kuo ilgiau ir kuo stipriau to siekiame, tuo didesnis įrodymas. Juk tai labai sąžininga. Kam duoti kažkam tai, ko jis nelabai nori – negali to įrodyti veiksmais?

Iš ko susideda ryžtas?

Pirmiausia reikia aiškiai suprasti ko norite. Jei blaškotės ir kasdien keičiate nuomone, visata jau net ir norėdama nespėtų sudėlioti Jums tinkamų aplinkybių norui įgyvendinti. Taigi, jei neturite ryžto, tai bent tiksliai reikia žinoti, ko norite.

Ryžtas stipriai priklauso ir nuo Jūsų pačių tikėjimo savimi. Jei Jūs žinosite ko norite, tačiau netikėsite, kad galite tai padaryti – ryžto nebus. Jūs vis tiek bijosite pradėti.

Ryžtas = tikslus žinojimas ko nori + tikėjimas savimi, kad gali tai pasiekti.

Ryžtas aktyvuoja energiją mumyse. Ryžtas didėja geometrinės progresijos didumu.

Aplinkiniai gali net nesuprasti iš kur mes tiek daug jėgų turime siekdami tikslo. Jiems gali atrodyti keista, kad niekaip nesibaigia optimizmas ir tikėjimas, o kiekvieną dieną nugyvename taip smagiai. Tikroji tiesa ta, kad tikėjimas savimi ir žinojimas ko norime davė mums vis daugiau energijos atlikti veiksmais, o atlikti veiksmai suteikia vis didesnį pasitikėjimą savimi, kad visgi mums tai sekasi ir mes galime tai atlikti.

Tai sukuria dar didesni tikėjimą, o atlikti veiksmai dar labiau patikslina mūsų norą ko tiksliai norime. Taigi, įvyksta geometrinė progresija – vis labiau stiprėja mūsų veiksmai ir jie vis tikslesni, todėl tikslas vis arčiau. Kurioje atkarpos dalyje šioje geometrinėje progresijoje esi tu?

Pagalvokite, jei pakeisite savo gyvenimą bent 3 procentais, koks jis bus po dešimties metų, po dvidešimties ir daugiau?

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos